Як вибрати домашній одяг?

Дім для кожної жінки — затишне гніздечко, місце, куди хочеться повертатися після трудового дня. Погодьтеся, так приємно, повернувшись з роботи, скинути з себе обридлий діловий костюм і одягатися в домашній одяг, в якому тепло і комфортно. Однак, якщо вірити статистиці, 70% жінок не вважають за потрібне витрачатися на покупку домашнього одягу.

0fad51495e27ab194e7875e29cf342c6_ce_738x490x2x0_fitted_740x0І це велика помилка, тому що кожна жінка, навіть далеко від пильних поглядів колег і друзів повинна виглядати елегантною і доглянутою. А хіба це можливо в старому, витягнутому светрі, котрий переживає друге десятиліття?

У цій статті ми розповімо вам, яких правил необхідно дотримуватися, щоб навіть вдома залишатися найчарівнішою і привабливою.

Якщо ви дуже зайнята леді і у вас немає ні хвилиночки вільного часу, ви можете придбати одяг для дому в інтернет-магазині, і його доставлять прямо до ваших дверей. Зручно і легко! Просто перегляньте каталоги за ранковою чашкою ароматної кави і виберіть те, що буде вам до смаку.

Якщо ви не можете позбутися від бажання носити вдома старі речі — викидайте їх. Так! Відкинемо убік жаль і вирушимо до сміттєпроводу. Адже ми ж вирішили бути красивою навіть вдома.

Вибираючи одяг для дому, пам’ятайте, що він повинен бути не тільки затишним і зручним, але і практичним, тому що в процесі прибирання, готування та інших домашніх справ одяг має властивість бруднитися. А це неминуче призводить до частого прання. Тому домашній одяг повинен володіти такою цінною властивістю як зносостійкість.

Якщо ви великий оригінал, не бійтеся купувати піжаму оригінального забарвлення або домашній костюм з мультяшними героями — в них теж можна виглядати елегантно.

У вашому гардеробі обов’язково повинен «оселитися» банний халат приємного забарвлення, який допоможе вам зігрітися в похмурі, холодні дні.

І трохи про домашнє взуття. Його вибір також величезний: класичні, звичні всім, тапочки, шльопанці і навіть в’язані чобітки.

Тепер ви бачите, що бути стильною і привабливою можна і потрібно і в домашній обстановці, головне ніколи не забувати, що ви жінка і правильно вибрати домашній одяг.