Як вибрати дієтолога?

Проблема зайвої ваги стала актуальною не вчора. Але якщо раніше для схуднення використовувалися найрізноманітніші засоби і методики, в основному псевдонаукові або народні, то тепер наука всерйоз взялася за цю проблему.

kak-nayti-dietologa-v-moskveКваліфікований диетолог в Киеве повинен володіти відмінною репутацією. Для того щоб вибрати конкретного лікаря, необхідно познайомитися з відгуками його пацієнтів, поговорити з подругами, адже чутки про хорошого лікаря розходяться дуже швидко.

На прийомі лікар розповість, за якими методиками будуть проходити процедури, обов’язково відправить на здачу аналізів. Хороший дієтолог зажадає загальну медичну картку, щоб на підставі зібраного анамнезу скласти індивідуальну карту роботи з конкретним пацієнтом.

Дієтологи можуть приймати як в районних поліклініках, так і в приватних клініках. При зверненні в останні клієнткам потрібно бути уважними і читати все, що їм пропонують підписати. Іноді дрібним шрифтом в самому низу, там, де не всі читають, знаходиться фраза, що клініка і лікар не несуть ніякої відповідальності за те, що може статися після призначення дієти і різних процедур. Якщо такий документ підписаний, то ніякий суд не прийме претензій через отримані наслідки від подібного лікування.

Бажано бути на щоденному зв’язку з дієтологом, щоб можна було підкоригувати дієту в тому чи іншому випадку. Потрібно знати, що лікар ніколи не порекомендує широко розрекламовані біологічно-активні добавки, та й до ліків навчить ставитися з граничною обережністю.

Кожній пацієнтці, а це в переважній більшості і є клієнти дієтолога, необхідно крім чисто дієтичного прийому їжі займатися і психологічною підготовкою. Якщо є навички, то можна і самостійно, але краще за все звернутися до психолога, і не варто цього боятися. Психолог просто допоможе подолати деякі нервові розлади, навчить прийомам володіння собою, постарається усунути деякі психосоматичні моменти.

Дослідження показали, що через проблеми з харчуванням утворюються проблеми зі здоров’ям. Гінекологи давно рекомендували жінкам з проблемами родової функції консультуватися у дієтолога, щоб підібрати такий режим харчування, який буде сприяти виношуванню дитини і допомагати боротися з безпліддям. Екологічні проблеми також впливають на загальний стан організму, знижується життєвий тонус, людина перебуває в депресивному стані. І тут правильно підібрана система харчування може допомогти в усуненні подібних проблем.