Як вибрати дитячу суміш?

Важко сперечатися з тим фактом, що для немовлят найголовнішим в період після народження є гарне харчування, яке зможе підтримувати і забезпечувати правильну роботу імунітету. Але, на жаль, після появи дитини на світ нерідко зустрічаються випадки, коли мами через порушення роботи організму втрачають молоко і не можуть годувати свою дитину грудьми. У таких випадках лікарі рекомендують переходити на спеціальні дитячі суміші, які призначені для годування з першого дня життя.

Baby Drinking From Bottle bxp29573h

Звичайно, повторити точний склад материнського молока не представляється можливим, але сучасні технології дійшли до того, що склад таких сумішей максимально наближений до складу натурального. Таке «адаптоване» харчування насичує малюка і легко засвоюється його організмом. На баночках можна розпізнати спеціальні позначки від 1 до 3. Так прийнято позначати ступені життя самих маленьких: 1 суміш призначена для дітей до 5 місяців, 2 до року, 3 — для дітей після року. Є ще спеціальні суміші з позначкою «до» — для недоношених малюків, що народилися раніше терміну. У таких сумішах міститься подвійна кількість вітамінів і корисних мікроелементів, які плід повинен був отримувати ще деякий час в утробі матері.

До складу сумішей входять спеціальні речовини, які допомагають малюкам краще спати. Справа в тому, що в натуральному материнському молоці присутні спеціальні елементи, які діють на дітей як снодійне. Виробники сумішей змогли розпізнати цю незвичайну нічну формулу і додати її до складу, що дозволяє дитині спокійно спати.

Але, звичайно, перш ніж почати годувати дитину сумішами, необхідно проконсультуватися з лікарем. Навіть не дивлячись на те, що ці суміші абсолютно натуральні, у дитини може виникнути так звана індивідуальна непереносимість. Це досить серйозний фактор, який може привести до алергії, висипу або поганого самопочуття дитини. Наприклад, вам може бути корисно, яка дитяча суміш не містить пальмової олії.

Якщо з перших днів свого життя малюк відчуває труднощі з переварюванням їжі, лікар може прописати спеціальні суміші. Вони містять певні речовини, які будуть покращувати роботу травлення дитини і одночасно насичувати організм корисними елементами.

Справедливим є судження про те, що замінити натуральне материнське молоко для дитини неможливо. Але якщо з огляду на різні обставини доводиться переходити на годування сумішами, необхідно вкрай відповідально підійти до вибору виробникуа, так як від цього безпосередньо залежить здоров’я вашої дитини.