Як вибрати дитячу коляску?

Всім з нетерпінням чекають на появу малюка, і вже безсумнівно хочеться вибрати своїй дитині найкращу коляску.

1cdcc217b4ee06fc26474d7939846ae7У великій кількості пропозицій треба вибрати ту саму, єдину і максимально зручну для мами і малюка.

Мабуть, найкраще звернути увагу на коляски з великою кількістю можливих положень для дитини. Коляски-трансформери 3 в одному, 4 в одному, безсумнівно, дуже зручні.

Така коляска «росте» разом з дитиною. Спочатку, місяців до 5, немовляті доводиться перебувати в колясці лежачи, для цього використовується люлька. Люлька легко виймається з коляски, і вам не потрібно буде турбувати сплячого малюка, щоб внести його додому.

Після того, як малюк починає сідати і з цікавістю дивитися на навколишній світ, можна вийняти люльку і використовувати прогулянковий варіант коляски. Часто коляски-трансформери комплектуються ще і автокріслом, що також дуже зручно.

Дуже добре і те, що качественные коляски для детей йдуть в комплекті з москітною сіткою і чохлом від дощу і снігу. Малюк в колясці з таким захистом буде відчувати себе комфортно при будь — якій погоді.

Забарвлення коляски може бути дуже різним. І не бійтеся вибирати світлі тони, всі тканинні елементи в колясках перуться дуже легко.

Також, дуже корисні в колясці такі додаткові опції, як підставка під склянку, наявність столика. Все одно діти в колясках їдять, так нехай це буде з комфортом.

Ручка в колясці легко підлаштується під будь-який зріст мами і забезпечить легке «водіння» цього виду транспорту.

З огляду на те, що коляска — це транспорт, не зайвим буде звернути увагу на якість коліс і ресор. Треба вибрати модель коляски з хорошими маневреними колесами і легку в управлінні. Одним словом, просто уявіть, що це ваш основний транспорт на найближчі три роки, який треба до того ще й заносити додому, і вибирайте, виходячи з цього, найзручніший варіант.

Пам’ятайте, що на колясці не варто економити, адже це досить важлива річ, якою ви будете користуватися не один раз.