Як вибрати дитячу коляску для новонародженого малюка?

Коли жінка вагітна, а особливо, якщо справа наближається до пологів, то напевно вона, гуляючи по вулиці, вже звертала увагу на інших мам, які катають своїх малюків в дитячих колясках. І напевно вже кожна вагітна жінка визначилася для себе або попитала у знайомих, яку коляску краще вибрати для своєї новонародженої дитини. Якщо вам хочеться дізнатися ще більше про дитячі коляски або можливо ви щось упустили при виборі, то зараз ви дізнаєтеся, які нюанси варто враховувати перед покупкою.

cam-cortina-evolution-x3-trisУ дитячих магазинах в даний час вибір колясок досить великий, і багато людей губляться і не знають, на чому зупинити свою увагу. Зараз багато виробників хочуть внести і зробити щось нове в коляски для маленьких дітей і їх мам, щоб усім було комфортно і зручно.

Для новонароджених найкраще підійде коляска-люлька. У ній досить зручне спальне місце для дитини і вона має високі бортики, що важливо. Якщо на вулиці погана погода, то високі бортики і капюшон коляски, захищатимуть малюка від вітру або снігу. Крім цього, багато мам віддають перевагу саме цьому виду коляски через те, що вона дуже легка в управлінні і не важка. Але мінус в такій колясці всього лише один, це те, що на ній ви поїздити зовсім небагато, приблизно до 8 місяців. Такий візок не переробляється і не стає більшим, тому коли малюк підростає, йому стає в ній тісно.

Коляска-трансформер підійде для дітей будь-якого віку, від народження до трьох і більше років. Такий досить великий термін служби пояснюється тим, що коляска трансформується в різні положення. Для маленької дитини є спеціальна люлька, після чого коляску можна переробити і зробити її у вигляді прогулянкової. Якщо дитина засне в положенні сидячи, то це не буде проблемою, адже спинку в колясці можна регулювати. До мінусів відноситься те, що така коляска досить габаритна.

Перед покупкою також зверніть увагу на колеса, вони повинні бути великими, щоб було зручніше їздити, особливо в зимовий час і по нерівних дорогах. У комплектації повинна бути москітна сітка, дощовик та сумка для дитячих речей.