Як вибрати дитячу коляску?

Дитяча коляска річ досить важлива в житті малюка, тому вибирати її не варто, ґрунтуючись лише на зовнішньому вигляді, необхідно враховувати вік дитини та інші критерії.

kolyaska-klassikaЯкими бувають дитячі коляски?

Всі коляски можна умовно розділити на два основних види — прогулянкові і люльки. Коляски-люльки прийнято використовувати в перші місяці життя, коли більшу частину часу, в тому числі і на прогулянці, дитина спить. Дорослішому малюкові, який активно вивчає навколишній світ, буде нецікаво і некомфортно лежати на прогулянці, тому для нього більше підійде прогулянкова коляска.

Крім того, коляски поділяються на літні та зимові. Останні виготовлені з більш щільного матеріалу, мають додаткові підкладки, другі ж часто відкриті і більш легкі. Проте, якщо немає можливості підбирати коляску до певної пори року, то краще купити одну всесезонну, яка має підкладки та утеплювачі, які легко знімаються при необхідності.

До речі, здесь ви можете придбати сучасні якісні товари для дітей за найнижчими цінами.

Розміри

Купуючи коляску, необхідно визначити для неї місце зберігання в будинку, від якого також залежать габарити майбутньої покупки. Крім цього, необхідно враховувати маршрут прогулянок. Коляска повинна вільно проїжджати під всі дверні прорізи, які зустрічаються на шляху та поміщатися в ліфті. В

Крім розмірів самої коляски, важливі і розміри її коліс. Чим більші колеса, тим легше управляти коляскою, що необхідно враховувати, якщо прогулянки проходять не на гладкій асфальтованій дорозі.

Безпека дитячої коляски

Мабуть, це найважливіший пункт, і вибираючи коляску, в першу чергу потрібно враховувати його. Обов’язково повинні бути ремені безпеки і поперечина, які не дадуть дитині випасти з коляски. Для цієї ж мети у люльки повинні бути достатньо високі бортики. Обов’язкова наявність гальмівних фіксаторів на колесах, вони забезпечать безпеку на похилій місцевості. Враховуючи ці фактори можна вибрати правильну коляску і отримувати насолоду від кожної прогулянки.