Як вибрати дитячого ЛОРа?

Дитячий ЛОР займається профілактикою, діагностикою та лікуванням захворювань органів голови та шиї, виконуючи необхідні процедури. Його допомога виявиться незамінною і при проблемах зі здоров’ям, пов’язаних зі зміною смаку, нюху, слуху і порушенням рівноваги. ЛОР-лікар лікує і дорослих, і дітей, але якщо ви хочете допомогти своїй дитині, зверніться до дитячого ЛОР-лікаря. Ось причини, через які ви маєте призначити зустріч.

Дитячий ЛОР-лікар: що він лікує?

Малюкам та підліткам часто потрібне інше лікування, ніж дорослим. При цьому структура захворювання різна, наприклад, висока частота хронічного або рецидивуючого середнього отиту або придаткових пазух носа. Тому їх лікує детский ЛОР врач в Днепре, який спеціалізується на цьому типі захворювання. Пацієнтам до 18 років допомагає при захворюваннях горла, носа, вух та порушеннях рівноваги.

Зазвичай до дитячого ЛОР-лікаря звертаються батьки з дітьми, які страждають різними видами фарингітів, ларингітів та синуситів, гнійною ангіною, гіпертрофією піднебінних мигдаликів та поліпами носа та гортані.

Дитячий ЛОР займається також дефектами розвитку, до яких належать як ущелина губи або піднебіння, так і атипові дефекти, а також деформаціям черепа.

При багатьох захворюваннях важливо діагностувати їх якомога раніше. Така справа з порушеннями слуху у дітей у ранньому дитинстві. У їхній діагностиці допомагають профілактичні програми, спрямовані на раннє виявлення та початок лікування, які проводить дитячий ЛОР-лікар. Він також лікує втрату слуху, запалення внутрішнього та середнього вуха та переломи носа та носової перегородки.

Маленькі діти не завжди можуть точно сказати, що з ними не так, коли вони погано почуваються. Саме тому кожному з батьків варто вміти за симптомами розпізнати, що це може бути запаморочення. При появі у малюка занепокоєння, блідості шкірних покривів, плачу, блювання, незграбної ходи, схильності до падінь і спотикань, проблем зі збереженням рівноваги варто звернутися до ЛОР-лікаря. Причиною цих симптомів може бути як середній отит, і легке пароксизмальне запаморочення. Часті запаморочення або заколисування, від яких діти страждають досить часто, можуть бути викликані проблемами з лабіринтитом.

Коли звертатись до дитячого ЛОР-лікаря?

Є захворювання, при яких допомога педіатра може виявитися недостатньою і слід звернутися до дитячого ЛОР-лікаря. Його допомога буде незамінною, коли захриплість вашої дитини зберігається більше двох тижнів, незважаючи на домашнє лікування. Також у разі підтікання з вуха, болю у вусі або коли дитина голосно плаче, торкаючись скроні або вуха.

Ще одна ситуація, яка має переконати батьків відвідати ЛОР-лікаря, – це застуда чи грип, під час яких маленький пацієнт гірше чує, дихає ротом та скаржиться на головний біль.