Як вибрати дитячий халат після купання?

У магазинах одягу для малюків пропонується великий вибір халатів для них. Різні забарвлення, матеріали. Який же халат буде найкраще підходити дитині після виходу з ванної?

1439844116_7iwwl2yi24qНайголовніше призначення халата після купання — швидке вбирання вологи і збереження тепла. І це особливо важливо для дітей. Такими характеристиками володіє махрова тканина, зокрема, нещільна махра для літа і товста, двостороння — для холодної пори року. Двостороння махра володіє також легкою масажною дією на шкіру.

Крій халата найпростіший — на запах і з поясом. Для дитини краще вибирати моделі, доповнені капюшоном. Іноді зустрічається наявність кишень — але в даному випадку важливу роль вони не відіграють. Також моделі дитячих халатів доповнюються різними смішними деталями — вушками, зображеннями героїв дитячих мультфільмів. Вашій дитині особливо сподобається халат з іменною вишивкою, особливо якщо схожі халати будуть у батьків.

Виробники роблять банні халати для дітей особливо м’якими. При виборі халата дивіться на етикетку — інформація про матеріал, взятий для пошиття, знаходиться саме там.

Кольори для халатів роблять різні — але в більшості своїй пастельних відтінків, спокійних тонів. І це дуже правильно — в халаті має бути затишно, він повинен розслаблювати малюка. Багато батьків вважають за краще купати дитину саме перед сном, тому одягання такого халата може стати однією з частин ритуалу по вкладанню до сну. У будь-якому випадку, зустрівши на прилавку занадто яскравий халат, відкладіть його в сторону — він може сильно злиняти або викликати шкірну алергію у дитини.

Купуючи банний халат для дитини, зверніть увагу на натуральність тканини — неприродна не буде так добре вбирати вологу і може бути занадто теплою, а перегрів дитини ще гірше переохолодження.

Подивіться, як халат прошитий. Дуже важливо, щоб внутрішні шви не були жорсткими, нехай вони будуть потайними або навіть зовнішніми (для самих маленьких). В іншому випадку ви ризикуєте натерти шкіру малюка, адже вона дуже ніжна.

Халати для дітей можуть бути не тільки з поясом, а й із застібкою або на блискавці. Краще відмовтеся від останнього — його одягання займе більше часу, блискавка може холодити шкіру малюка. До того ж, блискавки мають властивість швидко виходити з ладу.

Цікавий факт: дитячий халат після купання ви можете взяти з собою на пляж влітку замість рушники для дитини. Він краще рушника вбере вологу і не допустить переохолодження організму, адже дітей іноді доводиться зігрівати після тривалого купання.

Порадуйте дитини новим халатом — особливо якщо самі носите такі речі після прийняття ванни. Діти копіюють дорослих і будуть любити обновку і, можливо, ще більше полюблять купатися.