Як вибрати дитячий верхній одяг?

Діти — без перебільшення, квіти життя. Всі батьки хочуть, щоб дитина росла здоровою і щасливою. Суворий клімат не кращим чином впливає на здоров’я людей, і діти не виняток. Щоб зберегти гарне самопочуття в холодну погоду, необхідне виконання простих правил: збалансовано харчуватися і одягатися по погоді.

verhnyaya-detskaya-odezhda-2014Верхній одяг для дітей повинен відповідати санітарно-гігієнічним вимогам. Найважливішими параметрами є повітропроникність і теплопровідність, токсичність і електризуємість . Говорячи простою мовою, шуби, куртки і пальта повинні пропускати повітря, поглинати водяну пару, не «битися» струмом та не бути токсичними. По можливості пальто і куртки для дітей повинні випускатися з натуральних тканин (в крайньому випадку, підійдуть тканини зі змішаних волокон). Зайве говорити, що одяг має бути зручним і практичним.

Сучасне виробництво верхнього дитячого одягу відповідає всім вимогам і санітарно-гігієнічним нормам. Дизайнери враховують те, що дитина — це не зменшена копія дорослої людини, а особистість з її особливостями. Те, що підійде дорослому, не завжди «схвалять» діти. Фасон пальта або куртки повинен бути зручним, тканина не повинна завдавати дискомфорт. Між одягом і тілом дитини створюється штучний мікроклімат, який значно відрізняється за своїми властивостями від навколишнього середовища. Дитячий одяг має сприяти підтримці певної температури тіла, сприяти безперешкодному газообміну і повітропроникності нижніх шарів. Верхній шар зимового одягу, навпаки, повинен захищати від поривів холодного вітру і від дощу.

За твердженням фахівців, шкідливі речовини виділяють всі без винятку тканини, навіть пофарбована бавовна. Тканини для дитячого одягу в обов’язковому порядку проходять сертифікацію, що виключає можливі прояви інтоксикації.

Більшість підприємств при виробництві дитячого одягу враховують всі вимоги батьків і санітарно-гігієнічних служб. Залишається тільки вибрати одяг за розміром і за своїм уподобанням. Вибір за вами!