Як вибрати дитячий одяг в інтернеті?

З покупками через інтернет стикається кожен. Незважаючи на можливі ризики, цей вид шопінгу найбільш вигідний з точки зору економії не тільки часу, а й грошей. Ну а якщо ви молода матуся і ваш день розписаний по хвилинах, інтернет магазин дитячого одягу може стати вашим порятунком!

Перш ніж ви приступите до пошуків потрібних речей, вивчіть деякі рекомендації і поради інтернет — покупцям.

17946680966350_small4

Вибираючи одяг для малюків, дуже важливо не помилитися з розміром. Необхідно враховувати, що маркування одягу в різних країнах і навіть у різних виробників може відрізнятися, тому перед тим як зробити замовлення, вивчіть таблицю відповідності розмірів. На кожному хорошому сайті інтернет — магазину така таблиця є, і розібратися в ній нескладно. Крім того, завжди можна звернутися за допомогою до онлайн — консультантів, які обслуговують той чи інший інтернет — магазин. Ну а на самій речі, як правило, вказується, яка система розмірів використана — американська, європейська або інша. Якщо ж це одяг для новонароджених, для зручності покупців на сайтах може вказуватися також приблизний вік дитини, якій призначена модель — аж до місяців і тижнів.

Вибираючи дитячий одяг в інтернет — магазині, неодмінно зверніть увагу на тканини і матеріали, з яких цей одяг пошитий. Алергія, шкірні захворювання і деякі інші неприємності у малюків можуть бути спровоковані не тільки штучними тканинами, а й деякими барвниками або матеріалами, з яких виконана фурнітура.

Особливої ​​уваги потребують нарядні сукні для дівчаток, які, як правило, прикрашені різними бантиками, воланами і іншими елементами декору. Вони повинні бути не тільки красивими, але і безпечними для ніжної шкіри вашого малюка. Вибирайте ті тканини, які не тільки зручні та комфортні, відводять вологу і дають шкірі дихати, а й будуть зберігати форму після прання.

Ще одна деталь, на яку слід звертати увагу при покупці одягу для дітей в інтернет — магазинах, це колір обраного вами вироба. Пам’ятайте, що передача кольору вашим монітором може ввести вас в оману. Яскраві тканини і забарвлення часто розчаровують, бо в реальності виявляються або занадто блідими або, навпаки, занадто «ріжуть око». Однак колір все ж важливий для формування психіки малюка, тому дуже тьмяні і темні речі вибирати не рекомендується.

Не забувайте також, що дітки ростуть дуже швидко, і це теж треба враховувати, вибираючи одяг в інтернет — магазині. І в першу чергу це стосується речей для новонароджених: носочки, колготки, футболочки — з усього цього ваш малюк може вирости ще до того, як вам доставлять ваше замовлення. Вибирайте весь одяг трохи більшого розміру, а якщо мова йде про такі речі, як, наприклад, зимові комбінезони , то тут краще орієнтуватися на зростання малюка на початок зими і додавати не менше 10-ти сантиметрів, а краще всі 12мсантиметрів. Тоді, найімовірніше за все, що до березня (а зимові комбінезони нерідко використовуються і у весняні місяці) він не стане малий дитині. Іноді турботливі батьки купують речі ще не народженого маляти, але передбачити, яким буде зріст дитини складно, тому інтернет — магазини дитячого одягу пропонують універсальні речі. Наприклад, той же зимовий комбінезон — конверт: більший і менший. Якщо поява малюка планується в кінці осені — початку зими, краще брати більший, якщо ж ближче до середини зими — то достатньо буде і меншого.