Як вибрати дитячий конструктор?

Кожній дитині просто необхідно збирати конструктор. Мабуть, жодною іншою іграшкою не несеться стільки користі для розвитку, як конструктором. В процесі ігрового складання моделей, малюк розвиває фантазію, дрібну ручну моторику. А чим складніші конструктори, то тим краще розвивається системне мислення, логіка, а дитина дізнається про те, що таке технічні навички. Крім того, дитина дізнається про те, як бути самостійною, креативною і акуратною. У продажу можна знайти і набори, які роблять і точковий масаж рук, що дуже добре як для дітей, так і дорослих. 

vybiraem-konstruktor-novosti-3Аспекти вибору

Перш ніж вирушати в магазин за покупкою варто взяти за керівництво деякі рекомендації. Для початку зверніть увагу на якість. Конструктор цікавить дітей досить довго, тому покупка дорогої іграшки цілком виправдовує себе. При цьому зовсім необов’язково купувати продукцію від розкрученого бренду — є і непогані набори від вітчизняного виробника.

При виборі важливо і враховувати рівень розвитку дитини. І пам’ятайте, що він не завжди відповідає віку. Буває таке, що малюк серйозно випереджає своїх однолітків, і йому можуть бути нецікаві іграшки за віком. Але також варто врахувати, що якщо конструктор купується для дитини молодшого віку, тоді не варто віддавати перевагу дрібним виробам, адже він їх може проковтнути.

Добре перегляньте і те, які і скільки моделей можна побудувати з конструктора. Чим більше моделей, тим дитина довше буде з ним гратися.

Колір теж важливий аспект при виборі. Якщо деталі мають неприродні кольори, то краще такий конструктор не купувати, так як він несприятливо позначається на психіці дитини. Брендовими виробниками використовуються досить насичені, але при цьому м’які кольори.

Потрібно звернути увагу і на те, наскільки легко збирається конструктор: дитині немає необхідності докладати великі зусилля для роботи.  З’єднання деталей повинно бути легким, інакше така іграшка не зацікавить дитину.

І пам’ятайте, що побажання дитини теж дуже важливі: інтереси у кожного малюка свої. Хлопчики більше віддають переваги машинкам, а дівчатка — будиночкам для ляльок. Є й універсальні набори, які підходять кожній дитині.