Як вибрати дитячий ігровий майданчик для приватного будинку?

Ні для кого не секрет, що ігри на свіжому повітрі позитивно позначаються на розвитку дитини. Однак, сучасним діткам не дуже цікаво просто бігати по вулиці. Саме тому люблячі і дбайливі батьки купують ігрові майданчики і встановлюють їх на території двору. Таке проведення часу дуже подобається малюкам, і вони можуть проводити на майданчику цілий день.

Detskie-ploshhadki-dlya-dachi-45 (1)Але, сучасні виробники пропонують найрізноманітніші ігрові майданчики. Серед такого різноманіття не так вже й просто визначиться. Що ж, давайте спробуємо розібратися в цьому непростому питанні. Отже, в першу чергу вам потрібно вирішити, якому матеріалу віддати перевагу. Зараз дитячі ігрові майданчики виготовляють з металу, дерева, а також пластика. Кожен з матеріалів має свої певні переваги. Наприклад, металеві відрізняються надійністю і довговічністю. Такий майданчик може без проблем прослужити своєму власникові кілька десятків років поспіль.

Але, не варто забувати і той факт, що метал, це холодний матеріал і в осінньо-весняний період він промерзає, а також є слизьким. Дерево ж позбавлене такого недоліку. Але, для того, щоб дерев’яний майданчик прослужив довго йому необхідно приділяти певний час. Він має потребу в регулярному фарбуванні. Зате в разі необхідності ви завжди зможете його відремонтувати і зробити це буде зовсім не важко. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є пластикові моделі.

Їх не потрібно фарбувати, вони не промерзають взимку, а вартість їх зовсім невисока, можна навіть сказати демократична. Плюс до всього пластикові ігрові майданчики вважаються найбезпечнішими. Крім матеріалу варто звернути увагу і на обладнання дитячого майданчика. Як правило, вони складаються з гірки, канатів, сходів, будиночка і гойдалки. Для того, щоб не прогадати з вибором, ми рекомендуємо вам порадитися з дитиною, адже майданчик призначений саме для неї. Малюк сам вирішить, що йому подобається, а що ні. Також обов’язково попросіть у продавця сертифікат, який підтверджує якість ігрового майданчика.