Як вибрати дитячий чемодан і рюкзак для подорожей?

Діти просто обожнюють подорожувати зі своїми батьками, адже вони відчувають себе потрібними, дорослими, а відвідування різних міст і країн допомагає малюкам розвиватися. Подорожі з батьками дозволяють дітям розвивати навички, вивчати географію і культури різних країн. Крім навчального аспекту поїздок, малюки вчаться бути самостійними і справлятися з різними стресами. У будь-якому випадку подорожі позитивно позначаються на стані дитини!

samsonite_funny_face_06 (1)Незважаючи на позитивні якості поїздок, негатив також існує. Щоб звести ймовірність виникнення проблем під час поїздок з дітьми до мінімуму важливо ретельно підготуватися до майбутнього подорожі. Приділіть достатньо часу не тільки підбору речей, але і вибору валізи з рюкзаком. Правильний вибір аксесуарів зведе до мінімуму навантаження на спину і зробить подорож незабутньою!

Відмінності дитячих аксесуарів від дорослих

На відміну від дорослих «агрегатів», дитячі валізи мають кілька особливостей, які і роблять їх зручними для малюків:

 

  • Компактні розміри;
  • Різноманітні форми;
  • М’який чи твердий матеріал;
  • Яскравий дизайн.

Головною відмінністю є компактність валізи і рюкзака, що робить їх зручними для дітей. Крім розмірів аксесуари для дітей мають особливий каркас і спеціальну будову, що дозволяє знизити навантаження на плечі і спину до мінімуму. Спинка тверда і практично не впливає на поставу.

Якщо валізи, рюкзаки для дорослих мають переважно класичний дизайн і форму, то дитячі аксесуари істотно відрізняються. Вони можуть бути в формі персонажів мультфільму, тварин та інших героїв. Вони виконуються в яскравих кольорах і з різними принтами, щоб привернути увагу дитини.

Вибираємо дитячий чемодан

Дитячий чемодан повинен бути компактним, легким і привабливим. Краще вибирати моделі з тонкого пластику — міцного і дешевого матеріалу. Колеса краще вибирати з силікону або поліуретану. Матеріал не пошкодиться від навантаження речами, а також успішно впорається з тріщинами в асфальті. Щоб убезпечити дитину в нічний час можна придбати валізу з колесами, які світяться під час руху.

Вибираємо дитячий рюкзак

Рюкзаків існує величезна кількість. Якщо дитина подорожує часто, то краще віддати перевагу дорожчим моделям, з твердим каркасом і великою кількістю відділів. В такому рюкзаку легко розподілити речі так, щоб навантаження на спину було мінімальним.

Якщо дитина подорожує рідко, то цілком підійдуть моделі дешевше. Обов’язково перевірте спинку на жорсткість. Купуйте рюкзаки з щільних матеріалів, краще з водонепроникних.