Як вибрати дитячі колготки?

Колготки є незамінним предметом в дитячому гардеробі. Їх носять як хлопчики, так і дівчатка. Колготки дозволяють малюкові тримати ніжки в теплі. Колготки можна носити як самостійно, так і надягати під штанці.

15430742_2Сучасні виробники пропонують великий вибір колготок. Щоб зробити правильний вибір, вам потрібно врахувати деякі критерії.

Як вибрати дитячі колготки?

При покупці дитячих колготок потрібно врахувати наступні параметри:

  • Матеріал. Чим більше бавовни буде в складі, тим приємнішими до тіла будуть колготки. Однак наявність синтетичних тканин в складі не забороняється, оскільки такі тканини роблять колготки більш міцними і зносостійкими. Вовняні колготки підійдуть для холодної пори року. Варто зазначити, що хлопковые колготки для девочек можуть використовуватися і влітку.
  • Ріст і вік. При виборі виробу потрібно орієнтуватися на розмірах малюка. На виробах, що випускаються сучасними фабриками, вказані розміри, для яких підходять колготки.
  • Дизайн. Сучасний ринок пропонує колготки різних відтінків і малюнків. Ви можете орієнтуватися на власний смак або на переваги дитини.

Як прати дитячі колготки?

Дитячі колготки — це річ, яка буде часто бруднитися, тому її доведеться постійно прати. Щоб колготки не втратили свій зовнішній вигляд і не розтягнулися, не вицвіли після прання, проводити прання потрібно правильно і дбайливо.

Легко відіпрати дитячі колготки вам допоможе додавання борної кислоти у воду. Також перед початком прання в машині ви можете випрати колготки за допомогою мила. Намагайтеся не використовувати агресивних порошків, які можуть викликати алергію у дитини. Можна прати колготки вручну звичайним господарським милом. Тільки робіть це дуже акуратно, щоб не розтягнути виріб і не пошкодити його.

При виборі дитячих колготок звертайте увагу на те, щоб вони відповідали встановленим нормам. Від якості тканини буде залежати не тільки комфорт дитини, але і зносостійкість виробів. Не варто економити на покупці дитячих колготок. Однак і занадто дорогі варіанти також не слід вибирати. Адже малюк може швидко вирости. Колготки з натуральної бавовни або вовни стануть відмінним варіантом для малюка.