Як вибрати дитяче взуття: основні критерії і корисні поради

Вибір дитячого взуття — одне з найважливіших завдань, з яким стикаються батьки. Адже від того, наскільки взуття якісне та ергономічне, залежать комфорт і здоров’я дитини. Взуття впливає на формування зводу стопи малюка, на його поставу, ходу, загальний стан опорно-рухового апарату. Тому, купуючи його, ви повинні бути впевнені в якості кожної пари. Віддавайте перевагу брендовій продукції, що випускається відомими виробниками. І купуйте взуття тільки в тому випадку, якщо продавець здатний надати вам сертифікат відповідності.

1482540669_w640_h640_detskaya-obuvОсновні критерії вибору дитячого взуття

Щоб дитяче взуття київ захищало ноги вашої дитини, добре носилося і привабливо виглядало, вибирайте його вдумливо. Зверніть увагу на наступні параметри:

 

  • Матеріал виготовлення. Він повинен бути екологічно чистим, володіти хорошими терморегулювальними властивостями, пропускати повітря.
  • Щільність задника. Важливо, щоб задник був досить твердим і міг утримувати ніжку дитини в правильному положенні.
  • Характеристики підошви. Вона повинна бути гнучкою та еластичною, добре амортизувати, бути стійкою і зручною. А якщо мова йде про чоботи або черевики, їх підошві необхідне протиковзне покриття.
  • Висота підборів. Якщо взуття призначене для маленької дитини, товщина підошви в задній її частині повинна бути на 1-1,5 см вищою, ніж в передній. Те ж саме стосується моделей для хлопчиків. А туфлі для дівчаток можуть мати каблучки (але не вище 3-4 см).
  • Наявність супінатора. Супінатор — невелика опуклість, розташована в центрі підошви у внутрішнього її краю. Він забезпечує підтримку стопи дитини та перешкоджає розвитку плоскостопості.
  • Крім того, вибираючи дитяче взуття, звертайте увагу на його ергономічність і зовнішній вигляд. Важливо, щоб дитині було зручно в нових туфлях, черевиках або кросівках, щоб вони подобалися їй.

Як підібрати модель за розміром?

Перед покупкою дитячого взуття бажано його приміряти. Однак не завжди у батьків є можливість піти в магазин з дитиною. Якщо ви вирішили залишити свого малюка вдома, обведіть його ніжку олівцем на аркуші, візьміть його з собою і покажіть продавцю-консультанту. Це найпростіший спосіб підібрати для дитини взуття, яка підходить по довжині та повноті.

Якщо ж ви купуєте туфлі, сандалі, чобітки в інтернет-магазині, вам доведеться не просто намалювати, а ще й виміряти стопу дитини. За допомогою лінійки виміряйте її довжину і ширину, а потім використовуйте отримані дані для визначення розміру взуття. У цьому вам допоможе розмірна сітка, яку можна знайти на сайті будь-якого спеціалізованого інтернет-магазину.