Як вибрати дитяче літнє взуття?

До взуття для дитини завжди висуваються підвищені вимоги. Досить значна кількість виробників дотримуються цих вимог. Проте, різниця в ціні конкретної пари може бути дуже великою. Багато батьків замислюються над тим, щоб замовити для дитини виготовлення взуття під індивідуальні розміри. У цьому немає абсолютно ніякого сенсу. Взуття ручної роботи досить довго розношується. А коли воно вже розноситься, нога дитини вже виросте.

fullsize-750x437Зважаючи на це доводиться орієнтуватися виключно на мас-маркет. В Інтернеті Ви зможете знайти широкий модельний ряд дитячого літнього взуття.

Варто зазначити, що детскую обувь Adidas интернет магазин Адідас пропонує за вигідною ціною.

На що потрібно дивитися, вибираючи взуття дитині?

Існує кілька критеріїв:

 

  • ідеальний збіг за розміром;
  • високоякісні матеріали (необов’язково натуральні);
  • ергономічна колодка;
  • висока якість пошиття взуття.

Особливо молоді батьки часто купують дитині взуття на виріст. Від такої практики рекомендується відмовитися негайно. По-перше, невідповідне за розміром взуття буде натирати. По-друге, взуття, яке нещільно сидить на стопі, є причиною отримання великого спектра травм. Вивих щиколотки — це найлегша з них.

Під ергономічною колодкою мається на увазі високий комфорт при ходьбі. При виборі детской обуви Адидас Украина, обов’язково приміряйте взуття на обидві ноги. Нехай дитина походить у взутті по магазину протягом 10 хвилин. Якщо дискомфорту не виникне, купуйте пару сміливо.

Шкіряне взуття для дитини — зайві витрати

Навряд чи варто говорити про те, що ринок вже давно пропонує взуття з синтетичних матеріалів, які нітрохи не поступаються своїми характеристиками натуральній шкірі. При цьому і за ціною таке взуття відрізняються не дуже.

Проте, батьки вважають за краще віддавати перевагу взуттю з натуральних матеріалів. Натуральну шкіру непросто розносити. Жорсткий задник є запорукою безпеки при ходьбі. Але, разом з тим, він і є причиною виникнення мозолів на ніжній дитячій шкірі.

Комбіновані варіанти — ідеальний підхід до покупки дитячого взуття.

Купуючи пару в Інтернеті, бажано вибирати моделі з шнурками або з липучками. Це дозволить необхідним чином скорегувати підйом взуття (особливо, якщо дитина володіє нестандартною стопою).