Як вибрати дитяче коло для плавання?

Багато батьків, з раннього дитинства своєї дитини, намагаються прищепити їй любов до купання і води. І це дуже добре, адже купання у воді є одним з найбільш ефективних способів загартовування дітей. Маленькі діти дуже люблять плавати, тому, щоб зробити це купання безпечним, необхідно придбати для них коло для плавання. Коло необхідно вибирати виходячи з віку дитини та її фізіологічних особливостей.

31357321_2Різновиди кіл

Надувний круг для дитини потрібен для того, щоб зробити плавання безпечним і навчити дитину плавати. Саме тому виробники створили кілька різновидів кіл, до яких відноситься коло з вирізами для ніг, з сидінням та інші. Також в магазинах можна зустріти кола для плавання у вигляді тварин та інших казкових персонажів. Це зроблено для того, щоб купання зацікавило дитину і плавати їй було цікавіше.

Якщо ви купуєте коло маленькій дитині, то зверніть увагу на те, щоб воно мало спеціальні ремені з фіксацією. Ремені безпеки допоможуть надійно зафіксувати малюка в колі для плавання. Ще для маленьких дітей створили надувні кола, які надягають на шию. На них є спеціальна липучка, за допомогою якої ви можете відрегулювати діаметр.

Також не забудьте звертати увагу на якість надувного кола. Найкраще купувати дані вироби в магазинах з перевіреними і відомими виробниками. Кола для плавання можуть виготовлятися з різного матеріалу, але самим міцним і надійним вважається коло з ПВХ. Щоб переконатися, що ви купили правильне коло, зверніть увагу на упаковку, на ній повинна бути спеціальна позначка, яка говорить про те, що виріб безпечний і екологічний.

Обов’язково вибирайте коло за розміром своєї дитини. Для дітей до 3-х років найчастіше вибирають вироби, не більше ніж 50 см в діаметрі. Для старших дітей, необхідно купувати коло з діаметром від 60 см.

Не варто економити на колі для плавання, адже від цього залежатиме безпека вашої дитини. Дешевий виріб може дуже швидко прийти в непридатність, наприклад буде чути неприємний запах гуми, коло може почати тріскатися на сонці, заглушки можуть відклеїтися. Такий плавальний засіб не прослужить довго і може зіпсуватися в невідповідний момент. Тому краще купувати дитячі надувні кола у спеціалізованих магазинах, які мають сертифікати якості.