Як вибрати дитяче автокрісло для машини?

Якщо у вас є маленькі діти і ви досить часто їздите на машині, то в першу чергу для безпеки дитини необхідно придбати дитяче автокрісло. Економити на ньому краще не варто, адже найважливішим є життя маленької дитини, тому постарайтеся знайти якісне і надійне автокрісло.

81116На що звернути увагу?

Для початку необхідно акцентувати свою увагу на групу автокрісла. Саме група визначає те, яка вага і вік дитини відносяться до певної моделі. Є також і універсальне автокрісло, яке прослужить вам досить довгий час і при цьому буде добре утримувати дитину в будь-якому віці. Для зовсім маленьких діток є спеціальні автокрісла, які знаходяться в лежачому положенні, щоб дитині менше навантаження було на хребет.

Бустер більше підходить для дітей приблизно з п’ятирічного віку і більше. Бустери бувають зі спинкою і без спинки, але головним їхнім завданням є те, щоб підняти дитини на таку висоту, яка буде безпечною і вона буде закріплена ременями.

Після того, як ви визначилися з групою дитячого автокрісла, зверніть увагу, щоб підголівник мав можливість регулювання. Якщо ви відправляєтеся з дитиною в далеку поїздку, то це буде дуже корисним, адже так у дитині не буде затікати шия і вона буде відчувати себе комфортно.

Перед покупкою не забудьте звернути увагу і на ремені. Адже можна сказати, що саме вони є основою безпеки, так як утримують дитину. Найчастіше для дитячих автокрісел використовують двоточкові і триточкові ремені. Але якщо є можливість, то краще за все придбайте крісло з 5 точковими внутрішніми ременями, вони вважаються одними з найбезпечніших. Деякі моделі оснащені спеціальним фіксатором, який надійно фіксує крісло на місці і в разі аварії крісло нікуди не зрушиться.

Багато людей також звертають увагу на розмір і вагу дитячого крісла але, як показує практика, це не настільки важливо і не відіграє великої ролі. Але якщо у вас автомобіль має невеликі розміри, то звичайно цей нюанс необхідно врахувати заздалегідь і зробити заміри.

Маленькі діти досить багато сплять, а особливо під час руху автомобіля, тому якщо в автокріслі є така функція, як нахил спинки, то це добре. У напівлежачому положенні дитині буде комфортніше спати. Пам’ятайте, що дитині необхідною є не тільки зручність, але і безпека, тому спинку крісла робити повністю горизонтальною не варто.