Як вибрати дійсно хороший жіночий пуховик?

Одним з найбільш популярних видів жіночого зимового верхнього одягу є пуховик. При цьому кожна представниця прекрасної статі намагається вибрати недорогу модель, яка буде максимально практичною і теплою. Втім, не всі пуховики відповідають очікуванням, тому часто купуючи подібний верхній одяг, стає зрозуміло, що зима теплою явно не буде.

modnye-puhoviki-2016-2017Щоб не допустити помилки при покупці пуховика, потрібно знати, на що звертати головну увагу в процесі вибору. По-перше, слід детально вивчити етикетку. На ній буде обов’язково вказано, з чого складається виріб: з пуху, пір’я або дешевого синтепону. Існує кілька видів наповнювачів, які можуть використовуватися при випуску пуховиків. Якщо на етикетці вказаний напис «Down», мова йде про якісний виріб, виготовлений з натурального пуху (100%).

Такі пуховики зазвичай відрізняються високою ціною, але при цьому є дуже теплими, якісними і практичними. Для виробництва подібного одягу може застосовуватися гусячий, лебединий, качиний або гагачий пух. Якщо ж на етикетці є напис «Feather» — значить, виріб утеплено сумішшю пуху з пір’ям. Природно, чим більше в цьому складі буде пуху, тим більш теплим виявиться і сам пуховик. Якщо ж пух і пір’я додані в співвідношення 1: 1, такий зимовий одяг можна вважати демісезонним. Також на етикетці можуть зазначатися такі позначення, як «polyester», «cotton» і «wool».

Останній напис говорить про те, що наповнювачем пуховика є вовняний ватин, перший — про те, що виріб повністю складається з синтепону, а позначення  «cotton» повідомляє про те, що під виглядом пуховика продавець намагається продати звичайний ватник. Оскільки далеко не кожна жінка може порадувати себе якісним пуховиком на основі пуху через дорожнечу подібних виробів, потрібно сказати про більш доступний, але не менш якісний варіант наповнювача — синтепух. Цей матеріал є проміжною ланкою між синтепоном і пухом, об’єднуючи найкращі якісні характеристики цих матеріалів. Пуховики, утеплені синтепухом, відмінно зберігають тепло, мають невелику вагу, а також відрізняються цілком доступною вартістю.