Як вибрати чохол для смартфона?

Купуючи новий телефон, багато хто відразу ж купує і чохол до нього. Він потрібен для того, щоб захистити телефон від механічних пошкоджень в різних ситуаціях, але крім цього він ще й змінює зовнішній вигляд телефону. У даній статті ми розглянемо найпопулярніші види чохлів для телефонів.

1440861161_27d17ab107Найпопулярніший тип — чохол — накладка. Він захищає як бічні, так і задню частину. Телефон буде добре захищений, але при цьому несильно збільшиться в габаритах. Завдяки популярності таких чохлів, можна вибрати найрізноманітніші матеріали, з яких він був виготовлений. Бувають дешеві варіанти таких чохлів, які виготовлені із силікону або пластику, а також бувають більш дорогі, які виготовлені із натуральної шкіри і металу.

Чохли — книжки так само дуже поширені, можна підібрати практично до будь-якого телефону. Дана форма чохла значно змінює зовнішній вигляд телефону, робить його більш громіздким, але в той же час захищається найважливіша частина, тобто екран. Чохол — накладка, наприклад, не може забезпечити такий захист.

До речі, на сторінці http://fishki.ua/chekhly-dlya-telefonov/ ви можете підібрати красивий чохол для своєї моделі телефону.

Фліп —  чохол досить сильно схожий на чохол-книжку, але все ж є істотна відмінність. Фліп — чохли відкриваються по вертикалі, а чохли — книжки — по горизонталі. Найбільш популярні матеріали для виготовлення фліп-чохлів — шкірзамінник або шкіра.

Чохол — бампер сьогодні не користується великою популярністю, але вона постійно і стрімко зростає. Ці чохли компактні, можуть надавати пристрою гарний зовнішній вигляд, але і мають недолік. Він захищає тільки краї телефонів, екран і задня кришка залишаються без захисту.

Чохол — кишеня виготовляється  із шкірзамінника, або ж із шкіри (дорожчі варіанти). Виготовляється така собі кишенька, всередині якої кладуть пристрій. Головний недолік в тому, що такі чохли дуже сильно приглушають динамік телефону, відповідно пропустити виклик, іноді дуже важливий, простіше простого.

Який чохол купити вам — вибирайте самі. Всі вони гарні, але по — своєму, орієнтуйтеся на переваги.