Як вибрати чорні оливки?

Одним з найпопулярніших продуктів на святковому столі по праву вважаються чорні оливки. Однак, навіть такий продукт потрібно вміти вибрати.

shutterstock_452371762Далі ми хотіли б з Вами розібратися, як правильно вибрати чорні оливки, щоб отримати максимум корисних властивостей від споживання цього продукту.

Перед тим як купити оливки слід уважно вивчити банку з ними. Якщо поверхня банки має вм’ятини, то не варто купувати цей продукт, так як в результаті вм’ятин внутрішні поверхні банки починають вступати в реакцію з вмістом. А саме, цілком можливим є проникнення солей важких металів або інших шкідливих речовини в оливки.

До речі, popular european products ви можете придбати на сайті euspecialties.com вже зараз.

Наступний момент — це термін придатності. Він становить 7-9 місяців. Переконайтеся, що оливки непрострочені.

Далі зверніть увагу на країну-виробника. Як правило, оливки високої якості ростуть в Іспанії та деяких інших середземноморських країнах.

Дуже важливо, щоб продукт був з кісточкою. Не економте копійки, бачачи, що оливки продаються без кісточок. Якісні оливки завжди повинні мати кісточку, адже в ній збирається велика частина соку. Краще утриматися від покупки оливок з добавками (креветки, анчоуси, перець і так далі). Адже для збереження якості оливок, в які вкладено сторонній продукт, потрібна певна додаткова кількість необов’язкових консервантів, які, як правило, мають у своєму складі шкідливі речовини.

Не варто забувати, що чорні оливки нерідко підробляють. Такий продукт підфарбовують барвниками, основа яких залізо. Тому люди, які відчувають проблеми з печінкою, можуть просто відчути себе погано від споживання цього продукту.

Натуральні оливки не бувають ніколи повністю чорного кольору. З одного боку вони повинні бути трохи темнішими, з іншого боку трохи світлішими або червонуватими. Оливки повинні грати кольорами і не бути однотонними.

Купувати оливки потрібно на вагу. У цьому випадку Ви побачите, що саме Ви берете. При цьому не забувайте про наявність кісточки, термін придатності і звичайно ж виробника.

З огляду на всі дані нескладні правила, Ви купите хороший продукт, від якого отримаєте максимум задоволення і здоров’я!