Як вибрати чоловічу стрижку?

Чоловік, що входить в приміщення повинен зняти головний убір. Якщо він цього не робить, значить, або він незнайомий з правилами етикету, або соромиться своєї стрижки. Сучасний чоловік повинен мати гарний вигляд і підстригатися модно.

как-подобрать-стрижку-мужчине

Зовнішній вигляд чоловіка, відповідність зачіски та обраного стилю одягу, багато розповість про представника сильної статі. Бажано підбирати не тільки стильний одяг, а й ту стрижку, яка ближче підходить до його стилю життя, роду занять і характеру.

Як вибрати чоловічу стрижку?

Залежно від структури волосся, віку і модних переваг чоловічі стрижки можуть бути короткими або довгими, класичними або креативними, створюватися вручну або за допомогою спеціальної машинки.

Перш за все, чоловічі зачіски визначаються по довжині волосся:

• Дуже короткі стрижки і стрижка наголо можуть виконуватися машинкою.

• Якщо у вас утворилися залисини або формується лисина, ні в якому разі не намагайтеся відрощувати волосся і «зачісувати» його на лисину.

Або боріться з цим за допомогою сучасних методів лікування, або заспокойтеся і поголіться наголо. Можете просто постригтися дуже коротко — це буде виглядати більш мужньо.

• Короткі стрижки залишаються привабливими для чоловіків різного віку. Поступово прості короткі стрижки витісняються більш стильними та естетичними чоловічими стрижками з дуже коротким волоссям на скронях і в потиличній частині, з об’ємом нагорі і чубчиком.

Скроні і контур волосся в такій стрижці завжди повинні бути доглянутими і акуратно підстриженими. Наприклад, у вас довга хвиляста шевелюра, а це завжди надає вашому образу жіночність і дитячу наївність. Тому для вас, чим коротше волосся, тим краще.

• Стрижки із середньою довжиною волосся дають можливість поєднувати можливості різних укладок, варіювання образу, а також простий догляд за волоссям.

Правильно підібрана чоловіча стрижка середньої довжини підходить чоловікам різних типів обличчя, і дозволять візуально скорегувати його риси.

• Довгі — ці стрижки можна назвати індивідуальними, так як вони вимагають особливого підходу. Якщо у вас довге волосся, воно повинно бути доглянутим, навіть легку недбалість і модну брутальність доведеться робити за допомогою укладання. І пам’ятайте, що краще не створювати враження укладання з салону, жінки до цього ставляться насторожено.

• Ефект укладки «щойно з перукарні» підходить тільки молодим хлопцям.

Якщо вам пощастить, і ваш майстер-стиліст зможе правильно підібрати чоловічу стрижку, яка підходить до вашого вигляду і відповідну модним напрямками, він зможе також і навчити вас самостійному укладанню волосся.

Як підібрати стрижку за формою обличчя чоловікові?

Зачіска повинна не тільки характеризувати вас, але і приховувати Ваші недоліки. Приступаючи до підбору чоловічої стрижки за формою обличчя і голови, слід пам’ятати деякі рекомендації:

• Зверніть увагу не тільки на форму голови і обличчя, а також на наявність шрамів і нерівностей, величину і форму вух.
• Бездоганно підібрана чоловіча стрижка повинна не тільки виділяти чоловіка, але і не привертати увагу до недоліків;
• Наприклад, при непропорційній формі черепа, досить, збільшити об’єм волосся, за допомогою оригінальних прийомів стрижки.

Підбір чоловічої стрижки онлайн

Якщо у вас немає хорошого майстра-перукаря або стиліста, і зовсім немає часу на його пошук, ви можете скористатися сучасними спеціальними програмами, щоб підібрати стрижку.

Ви можете самостійно переглянути онлайн-каталоги, в яких зібрані всі види стильних чоловічих зачісок, які враховують сучасні модні тенденції, особливо для молодих хлопців, які постійно перебувають в пошуку власного стилю. А також прочитати необхідні поради і підібрати стрижку для себе. Головне, не помилитися.

Сучасний підбір чоловічих зачісок онлайн дозволяє просто завантажити фотографію, на якій добре видно ваші риси обличчя на сайт, і приміряти ті стрижки, які вас зацікавлять.

За допомогою спеціальних програм це можна буде зробити дуже легко. Можна здійснювати будь-які експерименти з вашою зовнішністю.

Ви зможете ознайомитися з різними стилями і видами сучасних чоловічих стрижок просто і зручно, а головне це економія часу і коштів на консультації з професіоналами.

І пам’ятайте, що красу зачіски повинна визначати сама стрижка, так як чоловіки рідко приділяють увагу укладанню.