Як вибрати чоловічу футболку, яка буде стильною і зручною?

Якщо задати будь-якому чоловіку питання, який одяг він вважає за краще носити влітку, то відповідь буде однозначною, звичайно ж футболку! Зараз футболки носять всі представники сильної статі незалежно від віку і соціального статусу. Однак, якщо звернути увагу, то можна помітити, що багато чоловіків підбирають для себе далеко не найвдаліші моделі і відповідно створити вдалий образ у них вже не виходить.

t-shirtАле, якщо ви візьмете до уваги дані поради, які ми підготували у статті, то ваші покупки обов’язково стануть вдалими. Отже, якщо вам потрібна універсальна футболка на всі випадки життя, то краще за все віддати перевагу моделям поло чорного або білого кольору без написів або малюнків. Такі футболки роблять тіло більш струнким і гармонійно поєднуються взагалі з будь-яким одягом. По суті, їх можна навіть одягати під піджак, а це до речі роблять багато голлівудських зірок.

Якщо ж білі і чорні поло здаються вам нудними, то можна зробити вибір на користь темно-синього, сірого або блакитного кольору. Для створення повсякденних образів можна вибрати модель футболки з цікавим малюнком або написом. Найголовніше підходити до покупки таких футболок дуже обережно. Якщо ви точно не знаєте, що означає той чи інший напис, а також малюнок, то від покупки краще відмовитися. В іншому випадку у вас з’явиться можливість виглядати нерозумно або недоречно.

Звичайно, візуальна складова, це дуже важливо, але комфорт безпосередньо залежить від матеріалу, з якого футболка виготовлена. Наприклад, дуже добре себе зарекомендували моделі, виготовлені з бавовни. Вони досить м’які і дозволяють тілу дихати, що дійсно добре, адже літня спека часом буває нестерпною. Також не можна забувати і про лляні моделі. Вони більш прохолодні і дуже добре вбирають вологу. Крім цього, їх цінують за підвищену міцність і довговічність. Такі футболки люди носять роками. Ще в продажу можна зустріти шовкові моделі. Так, вони не самі практичні, але зате їх зовнішній вигляд є вищим всякої похвали. Більш красивого і приємного на дотик матеріалу не існує, хоча і ціна на них залишається досить високою.