Як вибрати чоловічий костюм і які вони бувають?

Костюм необхідний кожному чоловікові, і вибрати ідеальний для нього не так вже й просто. Недостатньо просто сходити в магазин, підібрати колір і розмір. Необхідно заздалегідь продумати стиль, фасон, колір фурнітури і багато іншого. 

unnamed (1)Вибір стилю

Пошиття костюма в різних точках світу відрізняться, і, щоб не потрапити зненацька в бутік, варто вивчити описані нижче найпопулярніші стилі чоловічого костюма. Якщо костюм відноситься до Англійського стилю, то необов’язково йому продаватися тільки в Англії. В даний час будь-який з видів костюмів можна знайти у своєму або найближчому місті.

Костюм прямо з Німеччини

Німецький костюм відрізняється безліччю шарів, крій його досить вільний. Хороший костюм власнику буде комфортний при носінні.

Одним з варіантів німецького костюма є вироби від Hugo Boss. Лекала цього бренду підкреслюють широту плечей і візуально звужують область стегон. Виглядає готовий виріб вельми елегантно.

Американський костюм

Чого вже точно немає в інших костюмах, так це можливості підігнути рукава. Одягнувши же одяг американського стилю, силует округлятиметься, з’явиться легка недбалість і неофіційність. Крім цього відразу ж впадає в очі відсутність підкладки в плечах.

Костюм в традиціях італійців

Північні і південні італійці ОБИРАЮТЬ різні види костюмів. Відмінною рисою північно-італійського костюма є чіткість силуету, особливо підкреслена лінія плечей. Штани у даного костюма прямі, ширина не змінюється по всій довжині.

Фасони південних же костюмів, навпаки, не мають строгих ліній. Костюм складається з легких тканин і підійде для носіння влітку, проте хтось може вважати його неофіційним.

Костюм істинного англійця

Головні характеристики цього костюма — строгість, елегантність, аристократизм. Одягнувши його, створюється враження, ніби-то людина випросталася, підтягнулася, тримає себе зібрано.

Французький костюм

Відсутність оригінальності в даному випадку говорить не про відсутність фантазії модельєра, а про його бажання витримати почуття міри, забезпечити витонченість і бездоганність крою.

На що ще варто звернути увагу?

Підібраний стиль ще не все. Потрібно враховувати розміри (довжину виробу, об’єм грудей і багато інших параметрів). Обчислити ідеальний розмір допоможуть в ательє. Вибрати ж колір костюма і фурнітури зможуть консультанти в магазині.