Як вибрати чоловічі труси?

Чоловіча нижня білизна — це тільки труси або боксери.

Що робити, якщо чоловічий силует не схожий на той, що з каталогу, хлопець не любить труси і не носить довге боксери? Тоді на допомогу приходять фахівці магазину https://manset.com.ua/nizhneye-belye/anatom-boksery/anatomicheskiye-slips-ru/!

Щоб полегшити вам вибір, ми пояснимо різницю між різними моделями.

  • Brief = труси для занять спортом бріфи — модель самого популярного класичного крою, без штанини.
  • Багажник = короткі боксери — модель, яка є альтернативою класичним боксерам, трохи коротше, досягаючи 1/3 стегна.
  • Boxer — класичні труси-боксери — всупереч зовнішності ця назва не всіх довжин боксерів, а довжини до середини стегна.
  • Довгі штанини = довші боксери — популярна у спортсменів модель, майже досягає колін.
  • Облягаючі = довгі легінси — це не труси, а легінси, які доходять до щиколотки, ідеально підходять, наприклад, під час тренування

Які трусики носити чоловікові?

Найважливішим фактором, який слід враховувати при виборі чоловічої нижньої білизни, є комфорт його майбутнього володаря. Тому труси повинні забезпечувати комфорт і захищати те, що приховано під ними. Чоловіча нижня білизна не повинно бути занадто тісною, а матеріал, з якого вона виготовлена, повинен бути повітропроникним і приємним для шкіри.

З якого матеріалу купувати чоловіча нижня білизна?

Чоловіча нижня білизна має бути з якісних, бажано дихаючих тканин. Бавовняні труси-хороший варіант, але бамбукові ще краще. Цей матеріал повітропроникний, гнучкий і міцний, а також володіє антибактеріальними властивостями.

Труси або боксери?

Найбільшою популярністю у чоловіків користуються труси і боксери. Перша з них — сама традиційна модель нижньої білизни, яку вибирають чоловіки незалежно від віку і способу життя. Труси добре сидять на тілі і не скручуються, тому підійдуть під елегантні штани. Особливо рекомендуються безшовні шорти з цільного матеріалу. Вони забезпечують максимальний комфорт, не викликають саден і не виділяються під одягом.

Як вибрати розмір боксерів?

Є одне питання, яке задають собі майже всі чоловіки, які купують труси або боксери — як вибрати розмір нижньої білизни? Виробники використовують різні розміри, найчастіше літери — від S до XXL і більше. При виборі трусів слід враховувати окружність талії, виражену в сантиметрах. У свою чергу, розмір боксерів враховує ширину талії без розтяжки і після розтяжки, а також ширину штанини і висоту моделі.