Як вибрати букет троянд?

З давніх часів троянда є символом любові, пристрасті і ніжності. Чоловіки незмінно купують троянди для своїх коханих жінок, і в 99% випадків вгадують, адже мало хто встоїть під чарівністю цих дивовижних і ароматних квітів. Ці квіти дарують буквально з будь-якого приводу, чи то день народження, річниця або якась інша знаменна подія. Широка різноманітність сортів троянд, представлена в даний час, дає можливість вибрати і придбати букет троянд для будь-якого випадку.

809_1Вибираючи троянди, важливо враховувати не стільки власні смаки, скільки переваги їх майбутньої володарки. Крім цього, перед тим, як придбати букет троянд, рекомендується порадитися з флористом і дізнатися, яка композиція більше підійде для вашого випадку. При цьому відштовхуватися варто не тільки від вашого бюджету, а й від того, для кого призначені квіти. Треба брати до уваги стать, вік адресата, а так само те, наскільки ви з ним близькі. Якщо ви хочете купить букет маленьких роз Харьков, то перейдіть за посиланням.

Якщо ви вибираєте квіти для жінки, з якою мало знайомі, то найкращий варіант — це невеликий класичний букет з трьох, п’яти або семи однакових квіток. Зазвичай для таких випадків рекомендують віддавати перевагу світлим трояндам білого, персикового або рожевого кольору. Врахуйте, що багато дівчат приділяють достатньо уваги кольору подарованих троянд. Так, наприклад, насичені червоні бутони можуть свідчити про те, що ви налаштовані на романтичні відносини, а ось жовті, як правило, говорять про розрив відносин.

Для дружини або коханої дівчини можна оформити відкриту напівсферичну композицію з троянд в кількості від 9 до 15 штук. Тут вже можна і потрібно використовувати «пристрасні» кольори. Але тут слід зазначити, що якщо ви хочете змішати кілька різних видів квітів, то краще підібрати букет, в якому троянда поєднується з такими квітами, як лілії, ромашки, хризантеми, гвоздики, півонії та інші.

Колезі або подрузі можна подарувати як маленькі, так і великі букети, сформовані з 7-25 і навіть більше штук. При цьому будуть доречними барвисті, але в міру стримані букетики. Наприклад, флористи рекомендують дарувати рожеві, персикові і кремові квіти.

Якщо ви хочете піднести троянди в подарунок чоловікові, то це обов’язково повинні бути довгі прямі стебла з бутонами темних тонів. При цьому форма повинна бути вертикальна, яка символізує чоловіче начало, а стиль строгим і лаконічним. Від декору теж краще утриматися.