Як вибрати брашінг?

Укладання на брашінг люблять якщо не всі жінки, то багато з них. І є за що: коріння підняте, кінці красиво лежать, чубчик розпадається як потрібно. Але цих самих брашінгів є дуже багато варіантів. Розповідаємо, як в них не загубитися.

kruglaya-rascheska-dlya-volos-3Спробую пролити світло на цю ситуацію і розповім про три основні види і в яких випадках їх потрібно використовувати. До речі, купить брашинг для волос можна за даним посиланням.

1. Класичний варіант щітки

Існує величезна безліч діаметрів, вибирати варто, спираючись на довжину і форму вашої стрижки. Служить для додання об’єму від коріння і витягування волосся по довжині. Такою щіткою можна підкрутити кінчики, зробити повітряну легку укладку, а при наявності досвіду і повноцінні локони накрутити. Однак глянцевого «ефекту» ви від неї не доб’єтеся. Вибираючи подібну щітку, зверніть увагу на щетинки і покриття робочої поверхні. Щетини не повинні бути занадто жорсткими, при натисканні пальцем вони мають легко гнутися. Покриття найкраще з керамічним або тефлоновим напиленням — обидва варіанти перешкоджають появі статичної електрики.

2. Кругла щітка з натуральною щетиною

Наприклад, кабана (але існують і веганські версії з щільно набитою нейлоновою щетиною, відрізнити їх непросто, необхідно уточнювати на сайті виробника).

Так само як і з першим варіантом, діаметрів дуже багато. Ця штука не додає об’єм, але надає волоссю гладкість і  блиск. З її допомогою можна вирівняти кінці, надати їм доглянутого вигляду. Якщо ви володарка пористого матового волосся, мрієте про блиск, то така щітка — ваш варіант.

3. Кістякова щітка

Створена вона для прикореневого об’єму. Довжину на неї не витягнеш, як не старайся, а ось об’єм від коренів така штука робить класний. Як правило, щітки подібного роду зроблені повністю з пластика, робоча поверхня дірява, щетинки рідкі, із закругленими кінчиками.

І останнє, що хочеться сказати: на щітці не варто економити, класний брашінг буде з вами роками, в той час як від щітки поганої якості суцільне розчарування.