Як вибрати ботфорти?

Думка з приводу того, що ботфорти — це зовсім не той елемент гардеробу, який варто носити порядній жінки, давно застаріла. Ботфорти повертаються в моду незважаючи на пору року, погоду за вікном і настрій. 

highbootsbezkabluk9 (1)Ботфорти можуть бути абсолютно будь-якими: на плоскій підошві або на підборах, з прямими або завуженими, з тупим або гострим носком. Вибираючи ботфорти необхідно в першу чергу орієнтуватися на свій комфорт. Це відмінний вибір особливо восени та взимку. Чоботи вище коліна, нагадують панчохи, надають образу сексуальності і жіночності. Таке взуття дарує величезну впевненість у собі своїй власниці.

Звичайно головний аспект вибору — це зручність. Навіть найкрасивіші туфлі скоро опиняться на антресолі, якщо в них неможливо ходити. Звичайно ж дизайн має величезну роль. Краще віддати перевагу класиці. Вишивка, каміння, стрази, аплікації — все це дуже швидко виходить з моди, а ось стара добра класика — ніколи. Інакше і в цей раз ваші ботфорти будуть припадати пилом у шафі. До того ж саме такий стиль взуття можна надіти майже під що завгодно. Вони будуть відмінним акцентом всього образу. Ширина калоші і висота каблука безпосередньо залежить від обраного вами дизайну і переваг.

Колір ботфортів повинен бути стриманий, тому що це і без того кричущий елемент гардероба. Чорні, сірі або темно-коричневі ботфорти відмінно доповнить ваш образ. Вибираючи колір і дизайн, враховуйте загальний стиль вашого гардеробу і максимальну кількість комбінацій і образів. Звертайте увагу на матеріал і ціну. Гарне взуття не може коштувати дешево, але підвести в самий відповідальний момент — може. Ботфорти не повинні виглядати дешево, інакше вони зіпсують весь образ.