Як вибрати бластер Nerf?

Якщо ви до цих пір не знаєте, що таке бластер, то саме час запитати про це вашу дитину. Вже хто-хто, а сучасні діти від одного цього слова будуть у захваті. Бластер, являє собою вигадану науково-фантастичну індивідуальну зброю. І якщо раніше з вигаданої зброї могли стріляти виключно герої мультиків і фільмів, то сьогодні подібна іграшка доступна будь-якому пересічному покупцеві. І якщо ви бажаєте придбати бластер Nerf своїй дитині, то пора познайомитися з тонкощами вибору дитячої зброї.

843ae51b898aad9780850470aa7655a8 (1)Нюанси вибору бластера для дитини

Бластером NERF не проти погратися не тільки хлопчики і дівчатка, а й їхні батьки. Перш за все, нагадаємо вам, що купуєте ви бластер для гри, тому зброя обов’язково повинна бути легкою і безпечною. Ідеально, якщо подібна іграшка буде максимально швидко заряджатися. Це дозволить гравцеві по максимуму насолодитися грою.

Відмітна особливість представленого дитячого пістолета полягає у високій точності. Вони легко управляються однією рукою, але вимагають частої перезарядки. Пістолет буде зручний юним нерферам. Він незамінний, і в якості вторинної зброї, або зброї секретного агента

Нюанси вибору:

  • радимо придивитися до компактних моделей бластерів. Практика показує, що управляти такою зброєю простіше;
  • додаткові можливості. Орієнтуйтеся, що ви хочете отримати від зброї: рухливе дуло, звуковий супровід, підсвічування;
  • тип живлення. Моделі можуть живитися від батареї і батарейок. Вибір за вами.

До речі, дуже часто бластери оснащені додатковими комплектуючими, що розширює можливості зброї. Подовжувачі дула, оптичні приціли, приклади та багато іншого — вибір вражає.

Переваги бластерів Nerf

Nerf — один з найбільш відомих і улюблених брендів іграшкової зброї сучасних дітей і підлітків. Серед особливостей і переваг бластерів можна виділити: різні різновиди зарядів, вражаючий модельний ряд, стріляють бластери не тільки за допомогою патронів, а й променів, фантастичний зовнішній вигляд, який не зможе залишити байдужою жодну дитину.

Бластер — це саме та іграшка, яку чекає ваша дитина в подарунок.