Як вибрати більярдний стіл?

Більярд — досить популярна гра і цікавий вид дозвілля. Багато в чому якість гри в більярд залежить від столу. Його потрібно вміти правильно вибрати.

1461258448_w640_h640_bilyardnyj-stol-magnat (1)Придбати більярдний стіл можна на сайті https://ukrbilliard.com.ua/, консультанти допоможуть підібрати підходящий варіант як любителям, так і професіоналам. Тут представлені різні моделі від економ до преміум класу, призначені для різних видів більярду. Своєчасна доставка і правильний монтаж гарантовані.

Більярдний стіл — складний виріб, купувати його доводиться не часто, тому до вибору слід підійти з усією відповідальністю. Для початку слід визначитися, у що ви будете грати? Для кожного виду більярду передбачений свій стіл з характерними габаритами ігрового поля і розміром луз.

Після того, як вирішили, у що будете грати на новому більярдному столі, слід визначитися, куди цей самий стіл поставити. Любителі більярду повинні відчувати себе комфортно, максимально проявляючи свою майстерність. Це вимагає досить багато простору. З кожного боку стола радять залишити вільне місце, яке буде відповідати довжині кия. Також слід врахувати, на яке навантаження розраховане перекриття приміщення. Це важливо, адже вага стандартного більярдного столу з використанням в якості основи сланцевої плити може досягати близько півтори тонни.

Що стосується основи більярдного столу, то класикою в цьому плані вважається натуральний сланець. Він цілком заслужено визнаний найкращим матеріалом для виготовлення основи, адже завдяки своїй пружності, гладкості і монолітності, він забезпечує ідеальний розкат. Високоякісні плити для більярдних столів виробляють італійці. Саме на таких ігрових полях проводять змагання міжнародного класу. Бюджетні варіанти столів роблять із більш дешевих композитних матеріалів.

Дерево для більярдного столу також має бути високої якості. Найбільш оптимальні варіанти — дуб, ясен, клен або граб.

Сукно відіграє в столі для більярду не останню роль. Такі його характеристики, як щільність, товщина, довжина ворсу і склад безпосередньо впливають на те, як поводяться на столі кулі.

При виборі столу слід врахувати всі тонкощі більярдного мистецтва.