Як вибрати бігуді для ламінування вій?

Ефект нафарбованих очей можна зробити за допомогою косметичних процедур. Для цього використовуються бігуді для ламінування вій. Спеціальні силіконові накладки підіймають і фіксують волоски для правильного викладання і рівномірного розподілу складу.
39079982_714320835585514_8653504527502147584_n-min-e1544187369323-1024x750

 

У набір для ламінування входять м’які та супер еластичні бігуді багаторазового використання. Супер еластичні форми використовують для обробки коротких вій або створення D вигину. До речі, для процедури ламінування вій радимо придбати за даним посиланням https://lamimaker.com.ua/sostavy якісні засоби.

Випускаються бігуді в 5-ти розмірах:

 

  • S (малі) — для коротких вій, довжина яких не перевищує 6 мм;
  • M (середні) — формують легкий завиток з прямими кінчиками;
  • M1 — роблять плавний закруглений завиток на віях середньої довжини;
  • M2 — моделюють екстракруглий вигин;
  • L (великі) — для вій довжиною від 1,4 см, створюють плавний витончений завиток.

Універсальної вважається накладка «M». Вона підходить для будь-якої довжини, за винятком волосків, які мають менше 0,4 см і більше 1,5 см.

По фактурі вироби бувають ребристими та гладкими. Паралельне різання на поверхні допомагає надати точний напрям волоскам і розподілити їх на однаковій відстані. При викладенні кожна вія повинна розташовуватися окремо і не перетинатися.

При роботі з гладким інструментом контролювати напрям волосків потрібно самостійно. За допомогою рівних бігуді можна застосовувати різні види викладання, збільшувати або зменшувати об’єм, скомпонувати 2-3 волоски в пучок у вигляді «промінчиків».

Як вибрати бігуді?

Силіконові бігуді підбирають під форму очей і розмір вій. Неправильний вибір призведе до недостатнього або некоректного вигину. При використанні маленьких накладок на довгі густі вії завиток вийде сильнішим. Помилкове застосування великої накладки зробить вигин мінімальним, що незадовільно для техніки ламінування.

Перш ніж клеїти накладку, її потрібно прикласти до очей і поміряти. За щільністю вона повинна бути гнучкою і м’якою, щоб з легкістю повторити форму повік і швидко зафіксуватися. До занадто коротким вій (менше 0,3 см) неможливо підібрати розмір для необхідної фіксації при обробці. У цьому випадку від процедури краще відмовитися.

Вибір кольору залежить від густоти вій. На безбарвних і білих інструментах легше працювати з тонкими світлими волосками. На кольорових накладках добре розподіляти товсті та довгі вії.

Догляд

Багаторазові інструменти очищаються і дезінфікуються після кожного використання. М’які накладки промивають під проточною водою. З силіконової поверхні видаляють залишки клею, жирових відкладень,  різних складів, шкірного епітелію.

При дезінфекційній обробці накладки стерилізують методом кип’ятіння або в автоклаві протягом 5-7 хвилин. Можна простерилізувати матеріали на пару. Пар не вступає в реакцію з силіконом, не залишає на інструменті нальоту та осаду. Надовго залишати в гарячій воді накладки не можна. Це порушить структуру матеріалу і для подальшого використання вони стануть непридатними.