Як вибрати бігові кросівки правильно

Це правда, що у деяких брендів є своя спеціалізація. Наприклад, хтось випускає кращі кросівки для тенісу або баскетболу, а хтось спеціалізується саме на бігових. У таких гігантів як Nike, Adidas або Reebok звичайно ж є хороші бігові серії кросівок. І деякі популярні моделі ми розглянемо нижче. Але не варто зациклюватися тільки на розрекламованих назвах. Можна придивитися і до менш відомих фірм.

Найчастіше, у кожного бренду є свої прихильники. Пов’язано це з тим, що у кожного виробника є свої лекала і колодки, за якими вони шиють взуття. Комусь більше підходять Адідас, а кому-то зручніше Асікс нічого немає. І ви теж з часом знайдете свій ідеал. Але для цього швидше за все вам доведеться пробігти не один десяток кілометрів. Перші бігові кросівки, як і перша машина, навряд чи будуть ідеальними. Тільки з часом ви сформуєте свої вимоги до кросівок і зрозумієте яка бігове взуття найбільш зручна саме для вас. Щоб підібрати кросівки для дівчат — переходьте за посиланням.

Ще одна помилка, пов’язана з брендом, полягає в тому, що вибираючи кросівки ми говоримо: це американські, а це японці або німці, і ось саме вони найнадійніші. Але насправді практично всі бігові кросівки які йдуть на український ринок, нехай навіть кросівки іменитих брендів, відшиваются в Китаї, В’єтнамі або Камбоджі. А Америка чи Японія — це країни реєстрації брендів, а не країни-виробники. Але, справедливості заради треба сказати, що Китай від Китаю відрізняється. Зазвичай відомі фірми контролюю своє виробництво в інших країнах і стежать за якістю товару. Тому, наприклад, New Balance, нехай навіть виготовлені в Піднебесній, будуть відрізнятися від китайського ноунейм.

New Balance. У нас цей бренд в принципі знають і люблять. Але ось з бігом він якось не асоціюються, хоча у New Balance цілком непоганий біговій асортимент. У них є моделі для новачків — м’які і комфортні. Наприклад, FF1080 на піні FreshFoam. Є пружні, з хорошим поверненням енергії, для швидкісного бігу, які вибирають упевнені бігуни. Наприклад, New Balance FC Rebel на підошві Fuel Cell.

Якщо є потреба в корекції завалу стопи, то вибирайте модель New Balance 1540 або її спрощення: 1340, 940 і 840.

Saucony — ще один дуже сильний конкурент. Їх базова технологія Everun сама по собі непогана і схожа з Adidas Boost, але не така легка і жорсткіше. Її поліпшення — Power Run. Вона легше і більш гнучка, забезпечує хороший повернення енергії. Ну і сама просунута технологія Saucony — Power Run PB. Її використовують в швидкісних моделях для просунутих бігунів. Популярна бігова модель для нейтральної пронации — Ride 13.

Для моделей з корекцією пронации Saucony роблять додаткову полиамидную вставку на внутрішній стороні стопи. Наприклад, Guide 13.

Якщо ви фанат швидкості і хочете легкі зручні кросівки, то придивіться до Saucony Fastwitch.

А якщо хочеться кросівки з карбонової пластиною, але по більш приємною ціною, ніж Nike Alphafly, то Saucony Endorphin Pro чекають вас. Взагалі любов шанувальників Saucony завоювали завдяки тому, що пропонують цілком гідні аналоги технологій інших відомих брендів, але за цілком демократичною ціною.