Як вибрати бензопилу на дачу?

Вибір бензопил настільки великий, що дозволяє врахувати практично будь-які побажання під час пошуку. Даний інструмент відмінно підходить для роботи на дачі або фермі. За допомогою бензопили можна підготувати дошки або заготовити достатню кількість дров для опалення або сауни. Устаткування дозволяє стежити за рослинами або лагодити огорожу з деревини. Щоб не помилитися під час покупки, слід уважно вивчити кожен нюанс, яким ми приділимо особливу увагу.

kak-vybrat-benzopilu-1008 (1)Як відомо, виробники зазвичай працюють відразу в трьох ключових категоріях — дачні або побутові, напівпрофесійні і професійні бензопили. Споживчі моделі дозволяють пиляти дошки і заготовляти дрова. Вони будуть корисні під час будівництва, дозволяючи самостійно звести невелику господарську споруду. Зазвичай така бензопила відрізняється невисокою потужністю, що забезпечує мінімальну вагу. Працювати нею можна до 30-35 годин на місяць, чого для переважної більшості власників заміських ділянок достатньо.

Напівпрофесійне обладнання здатне демонструвати більш солідну продуктивність. Такі пристрої дозволяють будувати будинки і заготовляти кілька кубів дров за вихідні. Тривалість роботи в день може скласти до 5-ти годин з перервами.

Професійне обладнання радує своєю чудовою потужністю. Вона перевищує 2,5 кВт. Вибирати таку техніку можна буде в тому випадку, якщо навантаження буде постійним і складе від 10-ти годин на день. Устаткування застосовується в промислових цілях, забезпечуючи оброблення деревини та підготовку дров.

Вся увага на потужність бензопили

Якщо обладнання буде використовуватися в побутових умовах, то головним критерієм вибору стане його потужність. Саме цей показник впливає на швидкість і глибину розпилу колод. Щоб працювати на садовій ділянці буде потрібна бензопила до 2 кВт потужністю. Якщо ж обладнання буде працювати при більш високих навантаженнях, то тут асортимент варіантів буде варіюватися в межах 2-6 кВт.

Пильна гарнітура

Природно, вибирати обладнання тільки відповідно до його потужності буде помилкою. Додатково слід звернути увагу на рівень комфортності та ефективності, для чого потрібно передбачити габарити шини і крок самого ланцюга. Бензопили побутового призначення, які пропонує магазин бензопил киев АЛЛО, оснащуються вузькою шиною. Вона має низькопрофільний ланцюг, який відрізняється мінімальним показником вібрації. Небезпека відскоку під час роботи буде знижена до мінімуму, що особливо важливо для початківців. Якщо говорити про обладнання напівпрофесійного типу, то тут використовується полегшена комплектація, а крок становить 3/8.

Професійна бензопила використовується для серйозної роботи, тому комплектується шинами зі змінною голівкою. Тривалість експлуатації такого елемента залишається максимальною. Якщо обладнання має однакову потужність, то орієнтиром для покупця буде модель, що має мінімальну довжину шини. Це дозволить пиляти дерево значно швидше. Щоб працювати з колодами середньої товщини і звичайними дошками достатньо вибрати шину, довжина якої становить 35 см.