Як вибрати банкетний зал для весілля?

Весільні клопоти не завжди бувають приємними. Особливо це стосується вибору місце для проведення банкету, оскільки іноді молодятам доводиться їздити по всьому місту в пошуках відповідних закладів. Саме тому важливо відразу відсіяти невідповідні варіанти і зупинитися на найбільш оптимальних. Як зробити вибір серед усього розмаїття варіантів, читайте далі.

sv2Перше, на що варто звертати увагу — ціна. Щоб не їздити зайвий раз, краще ознайомитися спочатку з інформацією, представленою на інтернет-сайтах організацією.

Якщо вас цікавить банкетный зал для свадьбы в Киеве, то рекомендуємо перейти за даним посиланням.

Якщо ціна вас влаштовує, то можна вже домовлятися про зустріч з фахівцем. З’ясуйте, з чого саме складається ціна, що на неї впливає. Обов’язково уточніть, чи фіксована вартість, чи включає вона тамаду, торт та інше, а також, чи дозволяється приносити з собою власний алкоголь і продукти харчування.

Другий важливий показник — розмір приміщення. Якщо вам заявили про місткості 100 людей, то слід самим перевірити місткість залу, оскільки ці 100 людей можуть помістити в ньому, але всім буде тісно або не комфортно. Крім того, слід пам’ятати про та зону для танців, місця, де буде розміщуватися діджей (якщо він у вас є), проводитимуться конкурси і так далі.

Третій аспект, і один з найважливіших — частування. Тут необхідно враховувати всі аспекти. Якщо є можливість, попросіть кухаря приготувати всі страви для проби, щоб ви могли визначити, чи варто їх подавати на стіл. При цьому не замовляйте багато других страв і солодощів, якщо кухар на цьому наполягає, оскільки на весіллях до такої їжі добираються небагато, в основному все обмежуються закусками, салатами і алкоголем.

Четвертим пунктом вам необхідно перевірити «інфраструктуру» приміщення. Наприклад, чи є місця для парковки, роздягальня, місця для куріння та інші зручності. Якщо весілля у вас запланована на літній час, то обов’язково довідайтеся про наявність кондиціонера. Зверніть увагу на розташування залів. Якщо ваше приміщення в будівлі не єдине, то переконайтеся, що ви орендуєте не «прохідний» зал, що створить багато незручностей вам і вашим гостям.

На завершення уточніть різноманітні дрібниці, які можуть мати важливу роль. Наприклад, чи можна поєднувати столи, з якими інтервалами будуть подаватися страви, чи можна продовжити час оренди приміщення, чи буде заклад закрито на час проведення в ньому вашого банкету і так далі.

Не забувайте, що в організації весілля відіграє роль кожна дрібниця, а тому, краще все заздалегідь обміркувати і не поспішати з прийняттям рішення.