Як вибрати аплікатор Ляпко?

Аплікатор Ляпко — це засіб домашньої фізіотерапії. Його можна застосовувати самостійно, без призначення лікаря.

46114-1_thumb-1Уважно ознайомтеся з інструкцією, щоб знати, як застосовувати аппликаторы Ляпко на проблемних зонах.

Знайдіть в ній ваше захворювання і відповідні йому основні і додаткові зони впливу аплікатором. Основні зони розташовані зазвичай на тулубі, а додаткові — на руках і ногах. Якщо діагноз невідомий, то використовуйте аплікатор в тому місці, де болить.

Спина

Якщо болить спина, то краще всього вибрати найбільший килимок Ляпко . Він впливає на всю спину. Для відновлення енергетичного балансу дуже важливо, щоб аплікатор захоплював не тільки хвору зону, а й навколишні здорові зони. Якщо з якихось міркувань, ви хочете купити аплікатор меншого розміру, то підійде подвійник килимок — він впливає на весь хребет, або малий килимок — впливає на певну зону хребта (наприклад на поперек або шийний відділ).

Живіт, голова, плечові і тазостегнові суглоби

Для аплікації на живіт, голову, плечі, тазостегнові суглоби, на коліна ідеально підійде аплікатор «ромашка». Вона повторює вигини поверхні тіла. При необхідності її можна закріпити бинтом або пов’язкою. У Ромашки найменший крок голок, тому у неї дуже м’який вплив. Люди з чутливою шкірою можуть використовувати її замість аплікаторів-килимків. А якщо у вас застуда, то радимо придбати інгалятор на сайті інтернет-магазину Baldinelli https://baldinelli.ua/domashnyaya-medtexnika/ingalyatory вже зараз.

Руки і ноги

Для обкатування додаткових зон, які розташовані на руках і ногах, рекомендуємо взяти валик універсальний. «Голчатий душ» посилить лікувальну дію основного аплікатора і подарує неймовірно приємні відчуття. Рекомендуємо завжди вибирати цей аплікатор разом з будь-яким аплікатором-килимком. Килимок або «ромашка» для основних зон, а валик універсальний для додаткових.

Ступні ніг

Якщо Ви використовуєте аплікатор Ляпко для профілактики, то найкраще вибрати аплікатор Ляпко у вигляді устілок. На наших стопах знаходяться проекції всіх внутрішніх органів. Устілки прекрасно піднімають імунітет, дають приплив життєвих сил і бадьорості. При необхідності їх можна застосовувати для будь-якої частини тіла, так само як аплікатор-килимок.

Пояс Ляпко

Якщо у вас мало часу, і ви хочете використовувати аплікатор Ляпко сидячи за комп’ютером або готуючи обід на кухні, то для Вас підійде пояс Ляпко. Завдяки ременям з фіксаторами, аплікатор надійно кріпиться на будь-якій частині тіла. Передбачено регулювання довжини кріплення.