Як вибрати апарат для манікюру і педикюру?

Апаратний манікюр і педикюр з кожним днем набуває все більшої популярності. Тому майстри в сфері нігтьового сервісу рано чи пізно замислюються про придбання апарату. У статті ми розглянемо характеристики, на які в першу чергу потрібно звернути увагу при виборі апарату для роботи.

Finger nail treatment, grinding and polishing in beauty salon

Finger nail treatment, grinding and polishing in beauty salon

Виробник

В даний час велика кількість компаній займається виробництвом обладнання для нігтьового сервісу. Уже зарекомендували себе з кращого боку такі марки, як Strong, Lina Mercedes, RuNail, Scholl, Soline Charm, Marathon. Зверніть увагу на продукцію цих виробників і ви, швидше за все, залишитеся задоволені її якістю. Придбати апарат для манікюру ви можете на сайті https://the-land-of-beauty.prom.ua/ вже зараз.

Потужність

Для того, щоб вибрати оптимальну потужність апарату, вам, перш за все, варто прикинути орієнтовний обсяг майбутньої роботи. Апарати з потужністю менше 35 Вт краще не купувати. А якщо ви плануєте робити апаратний манікюр чи педикюр більш ніж п’яти клієнтам щодня, то зупиніть свій вибір на машинках, що мають потужність 100-120 Вт. Це дозволить вам істотно збільшити швидкість роботи.

Кількість оборотів

Тут діє просте правило — чим більше, тим краще. Однак будьте готові до того, що зі збільшенням числа обертів, як правило, зростає і вартість обладнання. Якщо ви робите тільки манікюр, то оптимальний показник 20000-30000 об./хв. Для виконання апаратного педикюру вибирайте машинки з числом оборотів в хвилину не менше 35000-45000. Більшість сучасних апаратів мають кілька режимів обертання. Вам варто вибирати саме такий варіант, адже при роботі з тонкими й тендітними нігтями обороти варто знижувати.

Додаткові функції

Добре, якщо ваш апарат буде мати як ручне, так і ножне управління. Це допоможе вам зробити роботу більш зручною та швидкою. Дуже корисним доповненням до машинки є вбудований пилосос. Ви зможете по достоїнству його оцінити, коли побачите, яка кількість пилу утворюється при виконанні апаратного манікюру або педикюру. А ось вбудоване підсвічування по суті є марною функцією, адже ваше робоче місце і без того має бути добре освітлене. Для багатьох майстрів нігтьового сервісу важливо, щоб в комплекті з апаратом йшов набір фрезів. Більшість виробників надають базовий набір, проте його відсутність не є некритичною, адже фрези ви завжди зможете придбати окремо.

При покупці апарату вибирайте варіант, який буде відповідати описаним вимогам, і тоді обладнання буде довго радувати вас і ваших клієнтів.