Як вибрати аніматора на дитяче свято?

День народження вашої дитини зовсім скоро і ви не знаєте як вибрати ведучого для свята? Ви вже визначилися з місцем проведення, приготували чи замовили відповідне меню, придумали веселі конкурси. Якщо хочете по-справжньому здивувати малюка і зробити його день чарівним і незабутнім, в цьому вам допоможуть дитячі аніматори. Дочитавши нашу статтю до кінця ви дізнаєтеся, як вибрати аніматора, на що звернути увагу і навіщо він взагалі потрібен.

554cfe5932cdea8cbf7c01daf8f6f624Перед тим як вибрати аніматора, потрібно розуміти, що навколо нього буде будуватися все свято. Яскраві красиві костюми, привітні усмішки, досвід роботи з дітьми — все це запорука успіху вашого свята. Часто аніматори мають педагогічну освіту, що дозволяє відчувати настрій дітей і виходити з будь-якої непростій ситуації з позитивом.

Підходити до вибору аніматор на день народження дитини потрібно відповідально. Не варто економити на емоціях малюка, адже цей день йому запам’ятатися надовго. Краще звернутися до професіонала своєї справи з багаторічним досвідом роботи, перейшовши на сайт palki-skakalki.com.ua, ніж звернутися до новачка.

Для початку давайте визначимося, де шукати аніматора на свято. Є кілька варіантів:

1. Запитати поради у знайомих і друзів. Такий варіант відмінно підійде для тих, у кого діти приблизно одного віку. Ну не варто відразу покладатися на їх думку, дізнайтеся у них контакти аніматора і самі зателефонуйте йому. Зазвичай ведучі дитячих свят маю безліч різних образів, домовтеся з ним і виберіть той образ, який підійде вашій дитині.

2. Звернутися в агентство з проведення дитячих свят. У першому випадку, безумовно вам вдасться заощадити. Але всі ризики щодо проведення свята ви тоді берете на себе. В агентстві ж вам підберуть професійного аніматора на ваш смак, покажуть фото і відео зі свят.

3. Знайти аніматора в соціальних мережах. Найпростіший і в той же час небезпечний варіант. В такому випадку великий шанс потрапити на шахрая, яких досить багато в мережі, а навіть якщо вам попався вдалий профіль з безліччю позитивних відгуків, це не гарантія того що вони справжні.

Після того як ви визначилися з вибором аніматора, пора задуматися про програму свята.

Головним моментом є переваги вашої дитини та її вік. Перед вибором програми поспостерігайте за вашою дитиною, які персонажі їй подобаються, які мультфільми вона любить дивитися. Далі потрібно вибрати конкурси та ігри, які зацікавлять іменинника і його друзів. Для дітей старшого віку потрібен більш захоплюючий сценарій. В такому випадку аніматор може запропонувати, квести, шоу мильних бульбашок та фокусника.

Обов’язково зустріньтеся з аніматором перед святом, обговоріть всі питання. Дізнайтеся, як давно він працює, які складнощі можуть виникнути, що йому необхідно для проведення дня народження, обговоріть час і місце проведення свята.