Як вибирати воротарські рукавиці?

Рукавиці — найважливіший атрибут в екіпіровці футболіста, який стоїть на воротах. Правильно підібраний аксесуар значно полегшить відбиття ударів. Різноманітність моделей воротарських рукавиць настільки велика, що складно визначитися, якому товару віддати перевагу. Вибираючи екіпіровку для голкіпера, слід звернути увагу на кілька основних моментів.

vratarskie-perchatki-uhlsport-eliminator-soft-10-00142-01Матеріал виготовлення

Від матеріалу залежить вартість воротарських рукавиць. Найдоступніші моделі виготовляють з одношарової піни. У таких рукавицях руки відчувають себе недостатньо комфортно через погане надходження повітря. Дешеве екіпірування підійде для частих тренувань. Для гри і професійного використання рекомендується вибирати більш дорогі моделі.

Варто зазначити, що в екіпіровочному центрі Azrteca перчатки для воротарів ви можете придбати вже зараз.

До воротарських рукавиць середньої і високої цінової категорії відносять аксесуари, основна частина яких виготовлена з латексної піни. Саме цей матеріал використовують найзнаменитіші фірми-виробники.

Одна з переваг латексу — це його амортизуючі властивості. Деякі компанії включають у виробництво рукавиць крім латексної піни графіт, неопрен, овечу вовну, гортекс та інші матеріали. Вони захищають руки від холоду, продовжують термін служби товарів і роблять рукавиці більш еластичними і зручними для використання.

Типи крою воротарських рукавиць

Щоб купити зручні і якісні воротарські рукавиці, необхідно звернути увагу на їх крій. Розрізняють декілька типів крою:

 

  • Flat-Palm — аксесуари з зовнішніми швами, пошиті з цільного шматка матерії. У деяких моделях є спеціальні вставки в області долоні і тильної сторони руки. Руки в таких рукавицях відчувають себе досить вільно.
  • Rolled або Gunn cut — у такої екіпіровки немає захисних клинів. Але це сприяє тому, що рукавиця щільніше сидить на руці і м’яч відчувається краще.
  • Negative Cut Glove — крій таких рукавиць схожий на Flat-Palm, але шви у таких моделей не зовнішні, а внутрішні. Завдяки цьому голкіперський аксесуар щільно облягає руку. Вибирають таку модель футболісти з тонкими пальцями.
  • Hybrid — ця екіпіровка поєднує в собі різні види крою. Наприклад, Flat-Palm на мізинці і Gunn cut на вказівному пальці.

Вибираючи голкіперські рукавиці, не варто економити. Необхідно заздалегідь подбати про безпеку і купувати моделі із захисними вставками. Вони запобігають розтягненню пальців і кистей рук. Рукавиці із захистом випускають практично всі виробники.

Розмір голкіперських рукавиць

При виборі рукавиць слід враховувати ще й їх розмір. Це дуже важливо для безпечного і ефективного використання екіпіровки.

Перед придбанням голкіперських рукавиць необхідно зробити виміри руки. Вимірюють найширшу частину долоні без великого пальця. Рукавиця повинна бути більшою, ніж кисть. Тому до отриманого результату додають 3 см. Занадто тісні рукавиці ускладнюють рух і швидко зношуються. У деяких ширина правої і лівої долонь відрізняються. Для того, щоб вибрати оптимальний варіант, слід вимірювати обидві руки.