Як вибирати і як доглядати за кросівками?

Людина щодня робить багато різних рухів — не дивно, що високим попитом користується зручне взуття. Найкраще взуття для спорту і комфортною повсякденного носіння — кросівки.

rus_pl_Женская-обувь-сникеры-Asics-Gel-Lyte-V-Valentines-Day-Pack-H785L-9090-11988_1Фірми-виробники кросівок змагаються між собою за увагу і гаманець клієнта. Покупець знаходить свої кросівки серед величезного вибору за формою, структурою, кольором. Придбати кросівки Asics Gel Lyte V ви можете в інтернет-магазині beshop.com.ua вже зараз.

Як вибрати?

Вибирати кросівки слід по функціональності. Пара для різних видів спорту має свої особливості:

 

  • для заняття баскетболом, волейболом (всі активні ігри, де багато стрибають) — підійдуть кросівки з надійною амортизацією і підвищеною фіксацією;
  • бігові моделі — легкі з хорошою амортизацією і рифленою підошвою (по асфальтованому покриттю), або жорсткою (для бігу по землі);
  • для футболу важлива бездоганна амортизація взуття, система підтримки від розтягнень і шипи на підошві;
  • для фітнесу підійдуть легкі дихаючі кросівки, де вага тіла розподіляється рівномірно по всій стопі, з малою рельєфністю підошви;
  • для тенісу вибирають моделі з посиленим носком, з підошвою з суперстійких матеріалів.

До вибору спортивного взуття потрібно підходити відповідально і купувати кросівки у фірмових магазинах.

Кросівки для повсякденного носіння — легкі і універсальні. У таких кросівках великий акцент виробники роблять на зовнішньому вигляді, на оригінальності.

Як доглядати за кросівками?

Кросівки з синтетичних матеріалів можна піддавати делікатному машинному пранню, або використовувати мильний розчин і зубну щітку (актуально для білої підошви).

Для кросівок зі шкіри підійде легка волога чистка або тальк, який вбирає вологу і запахи.

Замшеві або нубукові моделі — переносять тільки сухе чищення.

Неприємні запахи здатний перемогти взуттєвий дезодорант або спеціальні капсули, які кладуться у взуття на ніч.

Сушити кросівки рекомендується при кімнатній температурі, зі збереженням форми (для цього використовують папір і поміщають його всередину).

Кросівки — зручне і незамінне взуття в ритмі сучасного життя. Крім комфорту, вони захищають організм, пом’якшуючи удари стоп об землю під час фізичних навантажень, тому важливо постійно доглядати за ними. Легше запобігти забрудненням, ніж через півроку купувати нову пару взуття.