Як вибирати гель-лак?

Кожна жінка стежить за своєю зовнішністю, це відноситься не тільки до одягу, взуття, а й застосування косметичних засобів. Особливу увагу представниці слабкої статі приділяють рукам, так як їх прийнято вважати візитною карткою прекрасної леді.

316dda2b9dd62245442c49a901a828afВелика частина з них відвідують косметичні салони, щоб зробити гарний і стильний манікюр, а для цього, як відомо, потрібне лакове покриття. На сьогоднішній день великою популярністю серед професіоналів, та й не тільки, користується гель-лак. З його допомогою можна створити прекрасний манікюр, здатний протриматися на нігтях досить довго.

Варто зазначити, що товари для манікюру на Master-new ви можете придбати  вже зараз.

На сьогоднішньому ринку є велика кількість популярних брендів, що випускають гель-лаки, але серед інших варто відзначити деякі з них, які завоювали свою популярність:

1. Корейські виробники, випустили порівняно недорогий засіб TNL, який представлений у величезній колірній гамі. Дані лаки прекрасно лягають на нігтьову пластину, здатні радувати свою господарку практично протягом місяця, залишаючись блискучими і ефектними.

2. Не менш пильної уваги заслуговує CND гель-лак, американського виробництва. На відміну від корейського, він має більш в’язку і густу консистенцію, тому дуже економний у витраті, так як для покриття нігтя потрібен тільки один шар. Перед застосуванням не потрібен спеціальний догляд за нігтьовою платиною, сохне досить швидко, єдиний недолік, це невеликий спектр колірних відтінків.

3. Хоча мало хто довіряє китайським товарам, але є і виключення, і одним з них є брендове лакове покриття Bluesky. Має рідку консистенцію, швидко сохне, коштує недорого, але має недостатню колірну палітру.

4. Tertio гель-лак, належить італійським виробникам, у них є власна лінійка лаків, які виробляються в багатьох країнах світу. Вони практично не мають запаху, є величезний діапазон кольорів, не викликають алергічних реакцій.

Це тільки деякі, з популярних і якісних гель-лаків, їх досить багато, тому вибір кращого, досить непросте заняття. Орієнтуватися треба на думку експертів, на очікуваний результат. Сьогодні інтернет-магазини мають великий асортимент засобів для догляду за руками, так що залишається лише зробити свій вибір.