Як вибирати форми для випічки і запікання?

Кожна господиня хоче, щоб її випічка була повітряною, смачною і ароматною. Але якість і склад тіста для випічки відіграє хоч і не останню, але все ж не головну роль. Багато в чому результат випікання різних кондитерських виробів залежить від якості і правильності вибору спеціальних формочок, в яких тісто піднімається і набуває необхідну форму. Сьогодні в магазинах можна зустріти тверді і м’які форми для випічки.

Pyrex_Ceramic_2

При цьому далеко не всім господиням відомо, які форми для випічки кращі, і за якими критеріями їх слід вибирати. До числа твердих форм для випічки можна віднести вироби з кераміки, чавуну і сталі.

Між іншим, на сайті https://dokuhni.ua/formy-dlya-zapekaniya-cerama ви можете придбати якісні керамічні форми для запікання швидко та вигідно!

В формочках останнього виду дуже зручно випікати різноманітні торти, кекси і пироги, так як завдяки тонким стінкам форми проводиться більш швидке і якісне приготування страви. Такі форми мають невелику вагу і не піддаються впливам лугів і кислот. При виборі подібних виробів потрібно стежити, щоб вони були максимально міцними і не мали щілин на місці швів.

Чавунні форми нагріваються досить довго, але при цьому тісто нагрівається максимально рівномірно. Саме тому в таких формах можна випікати різні страви, не боячись, що в одному місці пиріг або торт пригорить, а в іншому залишиться сируватим. Однак чавун є важким матеріалом, тому і форми мають істотну вагу.

Керамічні форми теж сприяють більш рівномірному розподілу температури при нагріванні. При цьому в подібних формах можна випікати торти, пироги та інше не тільки в духовій шафі, але і в мікрохвильовій печі.

М’які форми виготовляються переважно з силікону, який може витримувати температуру до 230 градусів. Подібні форми можна застосовувати як для випічки різних виробів, так і для заморозки. Силіконові форми не потребують постійного змащення маслом перед випічкою. Досить один раз зробити таку дію при першій випічці, щоб вона не прилипала до форми в майбутньому. Витягати випічку з таких форм теж дуже просто. Потрібно просто вивернути м’яку форму навиворіт.