Як вести себе після зради чоловіка?

Поза всяким сумнівом факт наявності у чоловіка більш молодої коханки викликає у жінки не самі позитивні думки і емоції. А якщо з найбільш достовірних джерел надійшла цікава інформація про те, що вона крім коханки виконує функції так званої «жилетки», якій чоловік бідкається і розповідає про своє неблагополучне життя, хочеться відразу ж поскандалити з чоловіком. 

cheatingІ якщо з встановленим фактом наявності коханки якось можна змиритися (зрозуміло, з величезною натяжкою і при наявності самовладання, виправдовуючи цей неприємний зв’язок сексуальними потребами чоловіка), то з тим, що він регулярно скаржиться чужій жінці на вас, як на дуже погану дружину , миритися не можна.

В даному випадку не варто панікувати! Не потрібно відразу ж вживати дії, перебуваючи, в стані «афекту». Адже нічого хорошого ви не зможете домогтися, а тільки наговорите величезну кількість дурниць і будете потім про це шкодувати. Дізнавшись про те, що ваш чоловік має коханку, слід постаратися заспокоїтися. Обов’язково обдумайте, як необхідно вчинити, враховуючи те, що ви знаєте чоловіка набагато краще. Тому ви зможете зрозуміти, що сприяло зраді.

Природно, бути в цій ситуації на сто відсотків спокійною і холоднокровною дуже важко, проте потрібно намагатися подивитися на ситуацію більш об’єктивно, так як причина того, що сталося, швидше за все, криється у вашій поведінці. Може бути, саме ви колись його не догодовували, десь за ним недогледіли або не ласкали. У будь-якому випадку, зрада — це неприємний і підлий вчинок. Але не варто впадати у відчай. Найбільш прийнятним вчинком є відверта розмова з чоловіком. Тільки це допоможе прийняти найбільш правильне рішення, яке обов’язково вплине на подальші відносини із зрадником.