Як весело зустріти Новий рік?

Практично для кожної людини Новий Рік є незвичайним святом. Навіть найзатятіші реалісти і циніки відчувають в душі легке хвилювання, коли годинник б’є дванадцять разів. У цей момент старий рік залишається в минулому, і хочеться вірити, що в новому році чекає тільки хороше і світле. Тому Новий рік — свято, яке хочеться зустрічати особливо. Нарядити ялинку, красиво накрити стіл і організувати відпочинок в компанії близьких, друзів і коханих.

1442642774_vesele-na-novyy-godСучасна людина не хоче зустрічати Новий рік на стандартних застіллях. Хочеться придумати щось веселе, завдякичому свято залишиться в пам’яті надовго.

Ігри

Після застілля кращим видом розваг є ігри. Ігор на світі існує безліч, і ви безсумнівно зможете в цьому різноманітті підібрати кілька ігор, які будуть актуальні у вашій компанії і піднімуть настрій всім.

Популярними і універсальними іграми останнім часом є «Мафія» і «Крокодил». Гра «Мафія» неймовірно цікава та її особливість полягає в тому, що в неї можна грати, залишаючись на своїх місцях, прямо за святковим столом. Мінімальна кількість учасників, включаючи ведучого – п’ять осіб. Чим більше людей буде у неї грати, тим веселіше. Гра «Крокодил» є цікавою грою, під час якої включається уява і тому в неї грати неймовірно весело всім.

Також можете подбати про те, щоб у вашому домі була гра «Твіттер» — вона є чудовою альтернативою танців і сподобається тим, хто не проти добре порухатися.

Ворожіння

Не менш цікавим заняттям на Новий рік є ворожіння. Їх теж досить багато, а переважно для Нового року існує кілька варіантів ворожінь.

Процес ворожіння захопить навіть скептиків. Можете вибрати для себе кілька стандартних ворожінь. Наприклад, дуже захоплює «ворожіння за гарячим листом». Кожен гість сильно мне в руці аркуш паперу. Потім, при вимкненому світлі, слід підпалити папір на блюдечку біля стіни і відкидаємо на стіну тіням розглядати образи, що символізують майбутній рік. Раптові й хвилюючі відчуття вам гарантовані.

Актори

Також ви можете викликати додому акторів, які прикрасять ваш новорічний вечір. Перед святом знайдіть хорошу фірму, яка спеціалізується на святах.

І, наостанок: подбайте про власний хороший настрій. Пам’ятайте, що всі свята відбуваються спочатку в душі, а зовнішнє їх оформлення є лише проявом внутрішнього стану. Якщо Ви будете відзначати свято в поганому настрої, це неодмінно позначиться і на загальній атмосфері. Тим більше, що сумувати під Новий рік категорично заборонено. Щастя вам і святкового позитиву!