Як варто говорити про проблеми?

Досить часто від чоловіків можна почути «ти ниєш», і сам факт підозри на ниття їх бісить. Для того, щоб не потрапити в подібну ситуацію, потрібно вивчити декілька дуже важливих правил для обговорення проблеми:

 

  • Без названия (1)До того, як проблема розпізнана і щось просто так з невідомих причин дратує — не треба сіяти паніку і починати нервувати. Якщо ви не можете пояснити суті перепадів настрою навіть собі, то уявіть, що буде відчувати ваша половина, яка бачить, що щось не так, а пояснень не отримує.
  • Після того, як проблема буде виявлена, не варто відразу ж кидатися у вир з головою і приступати до з’ясування стосунків. Є період, в який потрібно гарненько все обдумати, і якщо ситуація дійсно важка і циклічна, то вона вже не забудеться, а якщо це одноразова образа, то на етапі обмірковування ви забудете пароль і продовжите спокійно жити.
  • Якщо ж ситуація «на повторі». Варто подумати, а чи є ще якісь мінуси в коханому чи це все ж можна потерпіти і дати деяку волю йому? Спробуйте пригадати всі хороші моменти, адже їх явно більше, щоб взяти їх і перекреслити негативними емоціями.
  • Тільки після цього варто підходити до чоловіка з обговоренням проблеми. До цього часу навіть з’явиться стерпна аргументація, висновки і пропозиції. А так як ситуація дуже довго обдумувалась, бажання тиснути на жалість, плакати і «нити» вже не буде. Таким чином ви доведете свою правоту і вміння тверезо мислити та розмірковувати.

І звичайно ж, без рідкісних примх жінка не жінка, але не варто переступати ту межу, коли примхи стають вимогами.