Як вагітність впливає на здоров’я жінки?

Користь для здоров’я проявляється раніше вагітності, просто від одного рішення завести дитину. З огляду на те, що при плануванні вагітності жінка відвідує гінеколога і здає всілякі аналізи, що дозволяє виявити різні недуги, а в подальшому від них позбутися.

aefc1d80e7cd8865ac76a59cc5e4118ad4b0e9d2 (1)Необхідно пройти перевірку у стоматолога, терапевта та в інших лікарів. Майбутньому батькові також варто пройти подібний медогляд, щоб бути впевненим у стані свого здоров’я.  Необхідно зробити потрібні щеплення.

Під час вагітності абсолютно всі, без винятку жінки повинні відмовитися від шкідливих звичок таких, як алкоголь і куріння. Така заборона надасть невимовну користь для організму. Доведеться привести в порядок свій раціон, тобто відмовитися від усього солодкого, жирного і гострого. Про різні шкідливі напої — каву і газовані води, також можна забути. Відмова від шкідливих звичок позначиться позитивно не тільки на здоров’ї майбутньої мами, а й на здоров’ї малюка.

Коли в останній раз вам вдавалося прогулятися? Якщо і вдавалося то, швидше за все по давно набридливому маршруту дім-робота-дім, із заходом в магазин. Тепер отримати задоволення і користь від прогулянок на свіжому повітрі вийде сповна. Такі прогулянки здійснять невелике фізичне навантаження на організм, від якого буде тільки користь.

При вагітності організм виробляє різні корисні гормони, а також зменшується ймовірність раку яєчників. І це найбільш вагомий плюс.

Користь від вагітності можна примножити в кілька разів, дотримуючись простих правил. Одним з них є постійні заняття спортом, задовго до вагітності, та й взагалі спорт і фізкультуру необхідно шанувати протягом усього життя, від цього буде тільки користь. Потрібно стати на облік до лікаря, часом з ним радитися і проходити повний огляд, а так само дотримуватися всіх його рекомендацій.