Як в домашніх умовах зробити чистку обличчя?

Про те, як в домашніх умовах зробити чистку обличчя, повинна знати кожна жінка. Адже стан шкіри дуже сильно впливає на зовнішній вигляд будь-якої жінки. Ні один вид косметики нездатний приховати всі недоліки, і при цьому залишити обличчя природним, тому необхідно стежити за його чистотою і здоров’ям. Домашня методика очищення обличчя дозволяє стежити за своїм обличчям, не докладаючи при цьому особливих зусиль і коштів.

260_lico_pilingПілінг обличчя має в цій справі дуже важливу роль. Пілінг є видаленням або лущенням верхнього ороговілого шару шкіри. Головною метою даної процедури є поліпшення зовнішнього вигляду шкіри завдяки видаленню відмерлих клітин з її поверхні. Під мертвими клітинами знаходиться здорова й молода шкіра, ось чому її зовнішній вигляд після пілінгу поліпшується.

Домашня чистка обличчя все ж повинна бути ретельною і проводитися дуже ніжно, так як шкіра дуже ніжна і легко може піддатися травмуванню. Про те, як зробити домашню чистку обличчя, можна знайти дуже велику кількість інформації. Кожен може вибрати на свій смак.

Варто зауважити, що на сайті spalotus.me ви можете замовити якісні косметологічні процедури, які виконують справжні професіонали.

Методика очищення обличчя в домашніх умовах

Для початку необхідно продезинфікувати і очистити шкіру. Для цього необхідно зняти всю косметику за допомогою очищувальних засобів. Потім вмити обличчя за допомогою спеціальних пінок або гелів для вмивання.

Потім бажано зробити ванночки для обличчя, використовуючи соду, ромашку, календулу або інші засоби, які розкривають пори. Можна спробувати акуратно видавити наявні прищі або вугрі, але якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях, то краще звернутися за цим до фахівця. Дуже часто застосовується вакуумна чистка обличчя, яка швидко і безболісно очищає забруднену шкіру. У косметолога можна також поцікавитися, як у домашніх умовах зробити чистку обличчя конкретно у вашому випадку.

Що робити після чистки обличчя?

Після самого очищення необхідно зробити будь-яку маску, яка допоможе найбільш якісно закінчити процес очищення. Маска повинна підходити до вашого типу шкіри. Це дуже важливо, так як для людей з жирною шкіри не підійдуть маски для сухої шкіри, і навпаки. Таким способом ви можете тільки погіршити ситуацію.

Вирівнювання шкіри обличчя також дуже важливе, саме тому так важливо робити маски. Припустимо, маска з блакитної глини може чудово вирівняти тон шкіри і надати їй свіжість і молодість. Маску для обличчя можна зробити з будь-яких продуктів, які є у вас вдома, а ефект від таких масок буде вражаючим.