Як усунути проблеми з новим взуттям?

Напевно, кожна жінка хоча б раз стикалася з проблемою від нового взуття. Після покупки туфель на підборах, балеток або чобіт виявилося, що після першого виходу більша частина ноги або шкарпетки залишається в фарбі від взуття.

novaya-obuv2Незважаючи на видимість, ця проблема стосується не лише недорогого взуття. Іноді навіть взуття з нехорошою фарбою всередині може коштувати дорого. Чи можна що-небудь зробити? Застосуйте домашні методи.

Проблему фарби у взутті можна вирішити двома простими способами. Для внутрішньої частини взуття використовуйте рясний шар лаку для волосся. Залиште на кілька годин, щоб він повністю висох. Така косметика створює захисний шар на поверхні взуття. Для більшої впевненості, процедуру слід повторити через деякий час — фарба може стиратися при носінні. Просочіть тканину оцтом і протріть кілька разів всередині взуття. За допомогою цього методу фарба із взуття повинна не злазити.

Якщо побутові засоби для фарбування взуття не допомагають або ви не хочете їх використовувати, можна буде застосовувати готові рішення. У взуттєвих магазинах ви знайдете спеціальні засоби, які просочують взуття всередині, таким чином, що барвник перестав злазити. Іншим рішенням є зміна устілки у взутті.

Якщо ви носите взуття на босі ноги, і ноги сильно потіють, нанесіть на шкіру трохи тальку або дитячої присипки. В результаті, взуття не буде настільки сильно дратувати рани і порізи. Критичні місця в новому взутті можна змастити рясним шаром будь-якого крему, наприклад, зволожуючого. Після крему матеріал пом’якшується, а п’яти або пальці не настільки чутливі. Якщо після нового взуття сильно болять п’яти, купіть спеціальний силікон. Силікон ви знайти в кожному магазині взуття, і проблема зникне раз і назавжди. Намагайтеся надягати до нового взуття товсті шкарпетки, бажано махрові, замочені у воді. Таким чином, взуття буде більш комфортним. Намагайтеся після покупки нових туфель, поносити їх в квартирі протягом десяти-п’ятнадцяти хвилин. Процедуру повторюйте протягом декількох днів.

Якщо туфлі вам дуже подобаються, але нова пара виявилася дуже проблемною, ви можете віднести їх до фахівця. Фахівці в цій галузі знають масу трюків і способів, які розтягують взуття.