Як урізноманітнити життя в післяпологовій відпустці?

Багато хто скаже, що у майбутньої матері останні тижні вагітності і так заповнені клопотами. А ось період після пологів може виявитися досить складним. Навіть, якщо рідні і близькі надають усіляку допомогу молодій матусі. Одноманітність обов’язків, які звалилися на голову, різка зміна ритму життя — можуть привести навіть до післяпологової депресії.

Mom sewing baby clothes

Цьому причиною часто служать і глобальні зміни в організмі жінки після пологів. Радість перших днів після народження дитини поступово відходить, витісняється повсякденними турботами. Спостерігається також і певний дефіцит спілкування.

Не мине ця доля і забезпечених жінок, а також всесвітньо відомих. Таких, наприклад, як принцеса Діана, вона теж пережила два рази у свій час таку недугу. Але перемогти депресію можна. Багато хто вдається до перевіреного і надійного засобу, заняття хенд-мейдом.

На відміну від пасивних хобі, наприклад, колекціонування, це захоплення вивільняє приховану в кожній людині творчу енергію. Тим самим знімаючи нервову напругу і оберігаючи від стресу. До того ж воно не вимагає великих матеріальних витрат. А займатися ним може будь-яка людина. Адже для цього особливих талантів не потрібно.

Основні принципи успішного хенд-мейду полягають в креативності і умінні дивитися на речі, які нас оточують, небанально. Одним з популярних прийомів є надання старому і звичному предмету нового, яскравого образу. Для цього використовуються різні техніки і прийоми декорування. Кожен вибирає той шлях, який йому під силу.

Зосереджуючись на творчості, ми абстрагуємося від дійсності, нехай і на короткий час, уривками. Але таке перемикання уваги має потужний психологічний ефект.

Всі необхідні інструменти і матеріали без проблем можна відшукати в будь-який авторитетній творчій майстерні. Такий магазин декору не просто місце, де продають фарби. Тут можна отримати консультацію у справжніх майстрів, дізнатися багато для себе нового і корисного.

Ще один спосіб дати вихід своєму творчому потенціалу — створити ексклюзивну річ з нуля. Для цього в тому ж магазині декору можна вибрати найрізноманітніші заготовки. Наприклад, для дитячої метрики або фоторамки для новонародженого.

Крім задоволення від процесу творчості хенд-мейд дає можливість зробити унікальний і єдиний у своєму роді подарунок близьким людям. Недарма, це захоплення охопило вже весь світ. Успішні і цілком забезпечені люди дарують один одному подарунки, виготовлені своїми руками. У цьому є глибокий сенс. Вкладаючи в подарунок душу, його і дарують від душі.