Як уникнути появи надмірної ваги у дитини?

Великою проблемою сьогодні, є надмірна вага у маленьких дітей. Кількість дітей, які страждають надмірною вагою зростає з кожним роком. До цього, як правило, призводить малорухливість дитини, неправильне харчування і примхи дитини, які виконують батьки. Щоб уникнути цієї проблеми, треба приділити належну увагу при першій ознаці появи надмірної ваги. Якщо не вжити заходів вчасно, то ця проблема вплине на здоров’я і на подальше життя ваших дітей. Що ж робити? Як уникнути появи надмірної ваги у дітей? Що потрібно для правильного розвитку дитини?

 

 

Ожиріння — це серйозна проблема! Якщо при відвідуванні дитячого лікаря вам дали зрозуміти, що у дитини можуть бути проблеми із зайвою вагою, необхідно діяти. Адже запобігти захворюванню набагато краще і легше, ніж його лікувати. Для запобігання захворювання, в першу чергу треба дотримуватися дієти, і знайти підхід до правильного харчування дитини.

 

 

Yummy

У раціоні вашої дитини повинні бути органічні продукти, продукти тільки хорошої якості. А деякі батьки на це мало звертають увагу, і частенько готують з напівфабрикатів. Природно, така їжа згубно впливає на дитину, і стає причиною ожиріння. Потрібно забезпечити дитину корисною і здоровою їжею.

 

 

Дитина щодня повинна вживати овочі і фрукти. Величезне значення для дитини має повноцінний сніданок, який зарядить її енергією на цілий день. Покажіть перевагу такого харчування на власному прикладі. Не треба купувати дитині сухарики і чіпси. По можливості зменшуйте споживання солодкого. Краще зробіть на десерт салат з фруктів або коктейль.

 

 

Другим важливим правилом є фізична активність. Наш світ сьогодні — це комп’ютери, інтернет і телебачення. Уявіть собі таку картину: маму не можна відірвати від телевізора при перегляді чергової мильної опери, а тата від інтернету, який сидить в соціальних мережах. А кому піти на прогулянку з дитиною? Не можна такого допускати! Обов’язок батьків, вживати всіх заходів, щоб дитина була щасливою і радісною, і нормально розвивалася. Сходіть разом з дитиною на прогулянку, а у вихідний можна відвідати і басейн. Якщо у вашої дитини з’явилося бажання зайнятися якимось видом спорту, то не бороніть їй, а запишіть її в секцію.

 

 

Запам’ятайте: активний спосіб життя і повноцінне харчування — запорука здоров’я для вашої дитини, і менша ймовірність захворювання на ожиріння.