Як уникнути помилок в шлюбі: поради жінкам

Навіть в дружніх і міцних сім’ях трапляються конфлікти, які можуть привести до розриву відносин. Яких серйозних помилок, які негативно відбиваються на відносинах, потрібно уникати?
1451551959_semeynye_otnosheniya_kak_izbezhat_konfliktov

Щоб зберегти шлюб, жінка не повинна «забувати про себе», ходити в рваному халаті і з розпатланим волоссям. Пам’ятайте про те, що чоловікам подобається все гарне. Навіть якщо ваш партнер любить вас, йому набридне дивитися на неохайну жінку, яку він почне мимоволі порівнювати з доглянутою секретаркою на роботі. А тут і до зради недалеко… Працюйте над своєю зовнішністю постійно, дивуйте чоловіка. Більше спілкуйтеся, обговорюйте свої проблеми, які не стосуються сім’ї, адже якщо вдома чоловік не знайде підтримки, то його потягне на розмови в іншому місці: він почне більше часу проводити з друзями.

Також чоловіки важко розуміють завуальовані натяки, тому якщо Вам щось потрібно або щось не влаштовує, то краще сказати прямо. Але не варто говорити, «мені не подобається букет, який ти подарував». Так Ви просто взагалі відіб’єте бажання дарувати Вам квіти. Можна просто якось проходячи повз квітковий магазин, показати квіти, які Вам подобаються і сказати: «Дивись, які чудові квіти». Як правило, це буде мати набагато кращий ефект. Не забудьте тільки порадіти, коли Вам їх подарують і похвалити свого чоловіка, який він уважний і як точно знає, що Вам подобається.

Важлива складова частина сімейних відносин — це секс. Фізична близькість зближує двох люблячих людей, тому не можна використовувати секс як нагороду.

Уявлення жінки і чоловіка про сімейне життя можуть кардинально відрізнятися. Наприклад, дружина вважає, що купувати продукти повинен саме чоловік, а глава сім’ї категорично проти походів по магазинах. У підсумку в сім’ї починаються розбіжності — сварки на «порожньому місці». Щоб не сваритися через подібні дрібниці, встановіть сімейні правила, які влаштують обидві сторони. Шукайте компроміси.

Ревниві дружини — не рідкість, але якщо ревнощі жінки переходить всі межі, то чоловіка це незабаром почне дратувати. Довіра — основа міцних довгострокових відносин, а якщо довіри немає, то вивертання кишень і постійний контроль не допоможуть. Крім того, любов може зруйнуватися під впливом тотального контролю.

Не ображайтеся на благовірного, якщо він не здогадується про ваші бажання. Краще говоріть прямо і чітко про те, чого саме вам хочеться. Нерідко чоловік з жінкою сваряться тільки тому, що чоловік «купив не ті квіти або не помив посуд», а це, знову ж таки — конфлікт «на порожньому місці».